Ammende villas müüakse Wiiralti ©2002-2004 Pärnu Postimees Ammende villas müüakse Wiiralti töid
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Ammende villas müüakse Wiiralti töid

Ülehomme toimub Pärnus Ammende villas E-Kunstisalongi kunstioksjon “Meistritöö", mille haruldasima taiesena läheb haamri alla Adamson-Ericu maal, samuti tuleb müüki Eduard Wiiralti viis tööd.

E-Kunstisalongi 14. oksjoni valiku moodustavad 34 autori tööd, neist kõige haruldasem pärl on Adamson-Ericu 1926. aastal valminud maal tema Pariisi õpingute ajast. Balti-Saksa perioodi austajaid rõõmustab kaks väärtuslikku kunstitööd.

Oksjoni kalleim taies, Oskar Hoffmanni maaliline “Talumaja" (alghinnaga 110 000 krooni) mõjub kunstniku valitud pruunidest toonidest hoolimata värskelt. Julie Wilhelmine Hagen-Schwartzi loomingulisest kõrgperioodist pärinev “Veneetsia kalur" toob vaatajateni rõõmsa ja romantilise portreemaali kunstnike Mekast Itaaliast, olles ühtlasi väljapaneku vanim töö, pärinedes 1850. aastatest.

Linnavaateid näeb oksjoni-valikus nii vanameistrite kui kaasaegsete kunstnike loomingust. Kõige arvukamalt sisaldab käesolev väljapanek aga Eduard Wiiralti erinevatel loomeperioodidel valminud eripalgelisi töid. Wiiralti töödest lähevad oksjonile “Virve", “Okaapid", “Absindijoojad", illustratsioon “Dekameronile" ja illustratsioon Aleksandr Pu¹kini “La Gabrielide’le".

Pallaslasi esindavad Ida Anton-Agu, Elmar Kits, Johannes Võerahansu, Endel Kõks, Erich Pehap ja teised.

Laialdase valikuga oksjon toimub Ammende villas reedel kell 18, oksjonihaamrit hoiab Mart Sander. Üllatusena on Sander väljapanekusse lisanud oma teose “South Bank Lion".

©2002-2004 Pärnu Postimees


Viimati lisatud teosed



Otsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi



  —  

Vaata teemade järgi



Kunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ammende villas müüakse Wiiralti

Ülehomme toimub Pärnus Ammende villas E-Kunstisalongi kunstioksjon “Meistritöö", mille haruldasima taiesena läheb haamri alla Adamson-Ericu maal, samuti tuleb müüki Eduard Wiiralti viis tööd E-Kunstisalongi 14

Ammende villas müüakse Wiiralti töid

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük