Arville Puström-Uus maalide näitus Arville Puström-Uus sündis 1921. aastal Tallinnas. 1940. aastal pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. 1942. aastal abiellus Arville Uus Aksel Puströmiga ning astus "Pallasesse", kus ta sai õppida 1944. aastani. Seejärel lahkus Arville Puström-Uus kodumaalt Saksamaale. 1946. aastal anti sõjapõgenikele, kellel oli sõja tõttu kool pooleli jäänud, võimalus edasi õppida Saksamaa ülikoolides ilma õppemaksuta. Kunstnik asus õppima Düsseldorfi Kunstiakadeemiasse, kus tema õpetajateks olid professor Schmurr, professor Köster, Dr Herzog ja Dr Schmid. 1949. aastal avanes kunstnikul võimalus emigreeruda USA-sse. Peatselt hakkas Arville Puström-Uus tegelema uuel kodumaal ka maalimisega. aastatel 1952-1953 täiendas ta end Harry Ballingeri ja Chetcuti stuudios meremaalide loomise kursustel ning õppis Morristownis Adolf Konradi ja John Howelli juures. Aastatel 1961-1980 oli ta Mendhamis kunstiõpetaja, seejärel on olnud vabakutseline, loonud meisterliku tehnikaga impressionistlikke ilupilte - maastikke, vaikelusid, meremaale. Arville Puström-Uus kuulub ka Morristown Art Association'i, American Artist Professional League'i, Morris County art Association'i, Somerset Art Association'i, New Yorgi Eesti kunstnike kogusse ning Toronto Eesti Kunstnike koondisesse ja paljudesse teistesse kunstiühingutesse. Kunstnik on esinenud oma personaalnäitustega eestlastele USA-s ning ka Kanadas, Rootsis, Saksamaal, samuti on ta esinenud kõigil Eesti Päevade ja ESTO-de näitustel. Arville Puström-Uus maale võib leida erakogudes üle maailmas, lisaks USA-le ka Austraalias, Jaapanis, Kanadas, Havail ja Eestis. 40,6x30,6 Hind: € 325 Ei ole müügil Arville Puström-Uus maalide näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Arville Puström-Uus maalide näitus

21.11.2012 Tartu

Arville Puström-Uus sündis 1921. aastal Tallinnas. 1940. aastal pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. 1942. aastal abiellus Arville Uus Aksel Puströmiga ning astus "Pallasesse", kus ta sai õppida 1944. aastani. Seejärel lahkus Arville Puström-Uus kodumaalt Saksamaale.

1946. aastal anti sõjapõgenikele, kellel oli sõja tõttu kool pooleli jäänud, võimalus edasi õppida Saksamaa ülikoolides ilma õppemaksuta. Kunstnik asus õppima Düsseldorfi Kunstiakadeemiasse, kus tema õpetajateks olid professor Schmurr, professor Köster, Dr Herzog ja Dr Schmid.

1949. aastal avanes kunstnikul võimalus emigreeruda USA-sse. Peatselt hakkas Arville Puström-Uus tegelema uuel kodumaal ka maalimisega. aastatel 1952-1953 täiendas ta end Harry Ballingeri ja Chetcuti stuudios meremaalide loomise kursustel ning õppis Morristownis Adolf Konradi ja John Howelli juures.

Aastatel 1961-1980 oli ta Mendhamis kunstiõpetaja, seejärel on olnud vabakutseline, loonud meisterliku tehnikaga impressionistlikke ilupilte - maastikke, vaikelusid, meremaale.

Arville Puström-Uus kuulub ka Morristown Art Association'i, American Artist Professional League'i, Morris County art Association'i, Somerset Art Association'i, New Yorgi Eesti kunstnike kogusse ning Toronto Eesti Kunstnike koondisesse ja paljudesse teistesse kunstiühingutesse.

Kunstnik on esinenud oma personaalnäitustega eestlastele USA-s ning ka Kanadas, Rootsis, Saksamaal, samuti on ta esinenud kõigil Eesti Päevade ja ESTO-de näitustel.

Arville Puström-Uus maale võib leida erakogudes üle maailmas, lisaks USA-le ka Austraalias, Jaapanis, Kanadas, Havail ja Eestis.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Arville Puström-Uus maalide näitus

Arville Puström-Uus Väikesed sirelid Õli, lõuend 25x20 Hind: € 225 Ei ole müügil Arville Puström-Uus Väikesed sirelid Õli, lõuend Arville Puström-Uus sündis 1921. aastal Tallinnas. 1940. aastal pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. 1942. aastal abiellus Arville Uus Aksel Puströmiga ning astus "Pallasesse", kus ta sai õppida 1944. aastani. Seejärel lahkus Arville Puström-Uus kodumaalt Saksamaale.1946. aastal anti sõjapõgenikele, kellel oli sõja tõttu kool pooleli jäänud, võimalus edasi õppida Saksamaa ülikoolides ilma õppemaksuta. Kunstnik asus õppima Düsseldorfi Kunstiakadeemiasse, kus tema õpetajateks olid professor Schmurr, professor Köster, Dr Herzog ja Dr Schmid. 1949. aastal avanes kunstnikul võimalus emigreeruda USA-sse. Peatselt hakkas Arville Puström-Uus tegelema uuel kodumaal ka maalimisega. aastatel 1952-1953 täiendas ta end Harry Ballingeri ja Chetcuti stuudios meremaalide loomise kursustel ning õppis Morristownis Adolf Konradi ja John Howelli juures.Aastatel 1961-1980 oli ta Mendhamis kunstiõpetaja, seejärel on olnud vabakutseline, loonud meisterliku tehnikaga impressionistlikke ilupilte - maastikke, vaikelusid, meremaale. Arville Puström-Uus kuulub ka Morristown Art Association'i, American Artist Professional League'i, Morris County art Association'i, Somerset Art Association'i, New Yorgi Eesti kunstnike kogusse ning Toronto Eesti Kunstnike koondisesse ja paljudesse teistesse kunstiühingutesse. Kunstnik on esinenud oma personaalnäitustega eestlastele USA-s ning ka Kanadas, Rootsis, Saksamaal, samuti on ta esinenud kõigil Eesti Päevade ja ESTO-de näitustel. Arville Puström-Uus maale võib leida erakogudes üle maailmas, lisaks USA-le ka Austraalias, Jaapanis, Kanadas, Havail ja Eestis.

Arville Puström-Uus maalide näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük