Aurora, Enno Hallek E-kunstisalongis Hallek on kunstimaalimas rahvusvahelise mõõduga staar, kelle teoseid jahivad mitmed maailma tippmuuseumid. Skandinaavia popkunsti rajajaks peetud kunstnik sündis Rohukülas ning lahkus 1943. aastal koos oma vanematega Rootsi. 1950. aastate alguses õppis ta Stockholmis Signe Barthi maalikoolis ning 1953. -1958. aastani Kuninglikus Kunstikõrgkoolis. Hallek on tänapäeva üks nimekamaid Rootsi maalikunstnike, kes on alates 1975. aastast Rootsi Kuningliku Kaunite Kunstide Akadeemia liige. Kunstiteadlane Kersti Koll on kirjutanud: "Üle viiekümne aasta on ta maalinud päikeseloojanguid ja vikerkaari, kus on koos nii huvi Kandinsky värviõpetuse vastu kui lapsepõlve mälestused Rohukülast. /…/ Hallek on läbinisti kolorist. Koos tekstiilikunstnikust abikaasa Margaretaga 1973. aastal antud intervjuus mainib Hallek, et elu vapustavad sündmused seostuvad tal hiljem ühe kindla värviga ning et värviga saab kirjeldada kõige paremini ka ühiskondlikke suhteid. " " Loe lisaks Aurora, Enno Hallek E-kunstisalongis Hallek Enno
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Aurora, Enno Hallek E-kunstisalongis
Enno Hallek (sünd 1931)

Aurora

1960-1970ndad Serigraafia, paber. Signatuuriga. Lm 70x53,5
Alghind: € €550, lõpphind: € 2 400
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Hallek on kunstimaalimas rahvusvahelise mõõduga staar, kelle teoseid jahivad mitmed maailma tippmuuseumid. Skandinaavia popkunsti rajajaks peetud kunstnik sündis Rohukülas ning lahkus 1943. aastal koos oma vanematega Rootsi. 1950. aastate alguses õppis ta Stockholmis Signe Barthi maalikoolis ning 1953.-1958. aastani Kuninglikus Kunstikõrgkoolis. Hallek on tänapäeva üks nimekamaid Rootsi maalikunstnike, kes on alates 1975. aastast Rootsi Kuningliku Kaunite Kunstide Akadeemia liige. Kunstiteadlane Kersti Koll on kirjutanud: "Üle viiekümne aasta on ta maalinud päikeseloojanguid ja vikerkaari, kus on koos nii huvi Kandinsky värviõpetuse vastu kui lapsepõlve mälestused Rohukülast. /…/ Hallek on läbinisti kolorist. Koos tekstiilikunstnikust abikaasa Margaretaga 1973. aastal antud intervjuus mainib Hallek, et elu vapustavad sündmused seostuvad tal hiljem ühe kindla värviga ning et värviga saab kirjeldada kõige paremini ka ühiskondlikke suhteid."Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aurora, Enno Hallek E-kunstisalongis

Enno Hallek (sünd 1931) Aurora 1960-1970ndad Serigraafia, paber Signatuuriga Hallek on kunstimaalimas rahvusvahelise mõõduga staar, kelle teoseid jahivad mitmed maailma tippmuuseumid. Skandinaavia popkunsti rajajaks peetud kunstnik sündis Rohukülas ning lahkus 1943. aastal koos oma vanematega Rootsi. 1950. aastate alguses õppis ta Stockholmis Signe Barthi maalikoolis ning 1953.-1958. aastani Kuninglikus Kunstikõrgkoolis. Hallek on tänapäeva üks nimekamaid Rootsi maalikunstnike, kes on alates 1975. aastast Rootsi Kuningliku Kaunite Kunstide Akadeemia liige. Kunstiteadlane Kersti Koll on kirjutanud: "Üle viiekümne aasta on ta maalinud päikeseloojanguid ja vikerkaari, kus on koos nii huvi Kandinsky värviõpetuse vastu kui lapsepõlve mälestused Rohukülast. /…/ Hallek on läbinisti kolorist. Koos tekstiilikunstnikust abikaasa Margaretaga 1973. aastal antud intervjuus mainib Hallek, et elu vapustavad sündmused seostuvad tal hiljem ühe kindla värviga ning et värviga saab kirjeldada kõige paremini ka ühiskondlikke suhteid."

Aurora, Enno Hallek E-kunstisalongis

Hallek Enno
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük