E-Kunstisalong avas oma aastapäeva E-Kunstisalongis (Tehase 16) saab vaadata uut näitust, mis vahetas välja Priit Pärna «Kilplased». Nüüd on vaatajate ees ligi kolmekümne kunstniku teosed. Avamisega kaasnes väike pidu, sest salong tähistas oma 21. aastapäeva. Teiste uue näituse piltide hulgas on Albert Gulgi joonistus «Pasunatüdrukud», mis on valminud 2017. Seesama kunstnik asendab nüüd avatud väljapaneku ja täidab oma töödega salongi ajutiste näituste pinna alates 20. veebruarist. Mõni päev varem, 17. veebruarist saavad aga kõik kunstihuvilised vaadata suurnäitust «Maalikunstnik Johannes Uiga 100», mille E-Kunstisalong korraldab Tartu kunstimajas. Pallase kunstikoolis ja Aleksander Vardi käe all õppinud Johannes Uigal (12. veebruar 1918 - 23. oktoober 1998) täitub 100 aastat sünnist. E-Kunstisalong avas oma aastapäeva puhul uue näituse
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalong avas oma aastapäeva puhul uue näituse

Raimu Hanson, Tartu Postimees 8. veebr. 2018

E-Kunstisalongis (Tehase 16) saab vaadata uut näitust, mis vahetas välja Priit Pärna «Kilplased». Nüüd on vaatajate ees ligi kolmekümne kunstniku teosed. Avamisega kaasnes väike pidu, sest salong tähistas oma 21. aastapäeva. Teiste uue näituse piltide hulgas on Albert Gulgi joonistus «Pasunatüdrukud», mis on valminud 2017. Seesama kunstnik asendab nüüd avatud väljapaneku ja täidab oma töödega salongi ajutiste näituste pinna alates 20. veebruarist.

Mõni päev varem, 17. veebruarist saavad aga kõik kunstihuvilised vaadata suurnäitust «Maalikunstnik Johannes Uiga 100», mille E-Kunstisalong korraldab Tartu kunstimajas. Pallase kunstikoolis ja Aleksander Vardi käe all õppinud Johannes Uigal (12. veebruar 1918 - 23. oktoober 1998) täitub 100 aastat sünnist.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalong avas oma aastapäeva

E-Kunstisalongis (Tehase 16) saab vaadata uut näitust, mis vahetas välja Priit Pärna «Kilplased». Nüüd on vaatajate ees ligi kolmekümne kunstniku teosed. Avamisega kaasnes väike pidu, sest salong tähistas oma 21. aastapäeva. Teiste uue näituse piltide hulgas on Albert Gulgi joonistus «Pasunatüdrukud», mis on valminud 2017. Seesama kunstnik asendab nüüd avatud väljapaneku ja täidab oma töödega salongi ajutiste näituste pinna alates 20. veebruarist.Mõni päev varem, 17. veebruarist saavad aga kõik kunstihuvilised vaadata suurnäitust «Maalikunstnik Johannes Uiga 100», mille E-Kunstisalong korraldab Tartu kunstimajas. Pallase kunstikoolis ja Aleksander Vardi käe all õppinud Johannes Uigal (12. veebruar 1918 - 23. oktoober 1998) täitub 100 aastat sünnist.

E-Kunstisalong avas oma aastapäeva puhul uue näituse

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük