E-Kunstisalong peegeldab Tartu mitmekülgset E-Kunstisalongis on avatud 22. tegevusaastat tähistav sünnipäevanäitus, kus 25 kunstnikku on esindatud 32 teosega. Näituse valik kajastab erinevaid teemasid nagu maastikud, lilled, figuurid ning poolabstraktsed kompositsioonid. Kohtumispaik Tartu Väljapaneku põhiosa moodustavad Tartu kunstnikud, kelle teosed annavad ülevaate linna mitmekülgsest kunstielust. Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Peeter Alliku ja Ilmar Kruusamäe töödega. Graafikas terava reaalsuse tunnetamisega tegelev Allik on selle aasta näitusele esitanud värvirõõmsa akvarelli „Rõuge kaussjärv“. Kruusamäe „N-aine“ jätkab tema intiimsete ja leebete aktide sarja. Kruusamäe jaoks on aktide maalimine eelkõige viis kontrollimaks enda kui kunstniku valmisolekut – vormi ja proportsiooni tabamise oskust. Aktiga on näitusel esindatud ka Enn Põldroos. Maastikke, natüürmorte ja portreesid maalinud kunstniku loomingu keskmes on inimene, peamiselt naine. Noore naise väljendusrikka keha maalimine on Põldroosile kogu loometee jooksul südamelähedane olnud. Tänapäevasel digitaalsel graafikalaual loodud teos „Peegeldus“ kuulub kunstniku digimaalingute seeriasse. Klassikaline ¾anr Mere mitmekülgsest olekust on inspiratsiooni saanud Evi Kaur, Anne Vasar ja Piret Jürgenson. Lillemaaliga on esindatud Piibe Arrak ja Agnes Liping. Endale iseloomuliku õrna kuid intensiivse koloriidiga on Liping kujutanud südasuviseid päevalilli. Väljendusrikkad loodusmotiivid on lõuendile maalinud ka Maris Tuuling ja Kalli Kalde. Teostes „Mets I“ ja „Mets II“ avalduvad Tuulingu hea värvimeel ning valguse taju. Loodusmaastike ning aastaaegade mitmekesisusest on inspiratsiooni saanud Enno Allik. Üht ja sama motiivi kolmel korral maalinud Allik toob vaatajani looduskauni Karksi eriilmelised vaated. Fantaasiarikkus Poolabstraktse tööga esineb näitusel Eve Kruuse, kelle maalil „Suures üksinduses“ on esikohal geomeetria, jõulised toonid ning ruumitunnetus. Kirgaste värvide ja abstraktse fooniga teosed on näitusele esitanud Mirjam Hinn. Kiikuvad ja jõulised teosed „Pulbitsev valgus“ ja „Loojang“ keskenduvad valguse nähtustele ja looduse seaduspärasustele. Oma värvi- ja kompositsioonitehnikate poolest on silmapaistvad Margus Meinart ja Inge Kudisiim. Humoorikat sisuliini pakub tuttava ja mängulise käekirjaga Navitrolla. Teos „Lahkumine valelt pildilt“ kutsub vaatajat endasse – võib vaid ette kujutada, mis on juhtunud varem ning oletada, mis võiks juhtuda järgmisena. Teemade ja tehnikate poolest mitmekülgne sünnipäevanäitus pakub naudingut igas vanuses kunstisõpradele. Kaari Koch E-Kunstisalongi galerist E-Kunstisalong peegeldab Tartu mitmekülgset kunstielu
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalong peegeldab Tartu mitmekülgset kunstielu

Kaari Koch, Tartu Postimees 29. jaan. 2019


E-Kunstisalongis on avatud 22. tegevusaastat tähistav sünnipäevanäitus, kus 25 kunstnikku on esindatud 32 teosega. Näituse valik kajastab erinevaid teemasid nagu maastikud, lilled, figuurid ning poolabstraktsed kompositsioonid.

Kohtumispaik Tartu

Väljapaneku põhiosa moodustavad Tartu kunstnikud, kelle teosed annavad ülevaate linna mitmekülgsest kunstielust.
Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Peeter Alliku ja Ilmar Kruusamäe töödega. Graafikas terava reaalsuse tunnetamisega tegelev Allik on selle aasta näitusele esitanud värvirõõmsa akvarelli „Rõuge kaussjärv“. Kruusamäe „N-aine“ jätkab tema intiimsete ja leebete aktide sarja. Kruusamäe jaoks on aktide maalimine eelkõige viis kontrollimaks enda kui kunstniku valmisolekut – vormi ja proportsiooni tabamise oskust.
Aktiga on näitusel esindatud ka Enn Põldroos. Maastikke, natüürmorte ja portreesid maalinud kunstniku loomingu keskmes on inimene, peamiselt naine. Noore naise väljendusrikka keha maalimine on Põldroosile kogu loometee jooksul südamelähedane olnud. Tänapäevasel digitaalsel graafikalaual loodud teos „Peegeldus“ kuulub kunstniku digimaalingute seeriasse.

Klassikaline ¾anr

Mere mitmekülgsest olekust on inspiratsiooni saanud Evi Kaur, Anne Vasar ja Piret Jürgenson. Lillemaaliga on esindatud Piibe Arrak ja Agnes Liping. Endale iseloomuliku õrna kuid intensiivse koloriidiga on Liping kujutanud südasuviseid päevalilli.
Väljendusrikkad loodusmotiivid on lõuendile maalinud ka Maris Tuuling ja Kalli Kalde. Teostes „Mets I“ ja „Mets II“ avalduvad Tuulingu hea värvimeel ning valguse taju. Loodusmaastike ning aastaaegade mitmekesisusest on inspiratsiooni saanud Enno Allik. Üht ja sama motiivi kolmel korral maalinud Allik toob vaatajani looduskauni Karksi eriilmelised vaated.

Fantaasiarikkus

Poolabstraktse tööga esineb näitusel Eve Kruuse, kelle maalil „Suures üksinduses“ on esikohal geomeetria, jõulised toonid ning ruumitunnetus. Kirgaste värvide ja abstraktse fooniga teosed on näitusele esitanud Mirjam Hinn. Kiikuvad ja jõulised teosed „Pulbitsev valgus“ ja „Loojang“ keskenduvad valguse nähtustele ja looduse seaduspärasustele.
Oma värvi- ja kompositsioonitehnikate poolest on silmapaistvad Margus Meinart ja Inge Kudisiim. Humoorikat sisuliini pakub tuttava ja mängulise käekirjaga Navitrolla. Teos „Lahkumine valelt pildilt“ kutsub vaatajat endasse – võib vaid ette kujutada, mis on juhtunud varem ning oletada, mis võiks juhtuda järgmisena.
Teemade ja tehnikate poolest mitmekülgne sünnipäevanäitus pakub naudingut igas vanuses kunstisõpradele.

Kaari Koch
E-Kunstisalongi galeristViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalong peegeldab Tartu mitmekülgset

E-Kunstisalongis on avatud 22. tegevusaastat tähistav sünnipäevanäitus, kus 25 kunstnikku on esindatud 32 teosega. Näituse valik kajastab erinevaid teemasid nagu maastikud, lilled, figuurid ning poolabstraktsed kompositsioonid.Kohtumispaik TartuVäljapaneku põhiosa moodustavad Tartu kunstnikud, kelle teosed annavad ülevaate linna mitmekülgsest kunstielust.Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Peeter Alliku ja Ilmar Kruusamäe töödega. Graafikas terava reaalsuse tunnetamisega tegelev Allik on selle aasta näitusele esitanud värvirõõmsa akvarelli „Rõuge kaussjärv“. Kruusamäe „N-aine“ jätkab tema intiimsete ja leebete aktide sarja. Kruusamäe jaoks on aktide maalimine eelkõige viis kontrollimaks enda kui kunstniku valmisolekut – vormi ja proportsiooni tabamise oskust.Aktiga on näitusel esindatud ka Enn Põldroos. Maastikke, natüürmorte ja portreesid maalinud kunstniku loomingu keskmes on inimene, peamiselt naine. Noore naise väljendusrikka keha maalimine on Põldroosile kogu loometee jooksul südamelähedane olnud. Tänapäevasel digitaalsel graafikalaual loodud teos „Peegeldus“ kuulub kunstniku digimaalingute seeriasse.Klassikaline ¾anrMere mitmekülgsest olekust on inspiratsiooni saanud Evi Kaur, Anne Vasar ja Piret Jürgenson. Lillemaaliga on esindatud Piibe Arrak ja Agnes Liping. Endale iseloomuliku õrna kuid intensiivse koloriidiga on Liping kujutanud südasuviseid päevalilli.Väljendusrikkad loodusmotiivid on lõuendile maalinud ka Maris Tuuling ja Kalli Kalde. Teostes „Mets I“ ja „Mets II“ avalduvad Tuulingu hea värvimeel ning valguse taju. Loodusmaastike ning aastaaegade mitmekesisusest on inspiratsiooni saanud Enno Allik. Üht ja sama motiivi kolmel korral maalinud Allik toob vaatajani looduskauni Karksi eriilmelised vaated.FantaasiarikkusPoolabstraktse tööga esineb näitusel Eve Kruuse, kelle maalil „Suures üksinduses“ on esikohal geomeetria, jõulised toonid ning ruumitunnetus. Kirgaste värvide ja abstraktse fooniga teosed on näitusele esitanud Mirjam Hinn. Kiikuvad ja jõulised teosed „Pulbitsev valgus“ ja „Loojang“ keskenduvad valguse nähtustele ja looduse seaduspärasustele. Oma värvi- ja kompositsioonitehnikate poolest on silmapaistvad Margus Meinart ja Inge Kudisiim. Humoorikat sisuliini pakub tuttava ja mängulise käekirjaga Navitrolla. Teos „Lahkumine valelt pildilt“ kutsub vaatajat endasse – võib vaid ette kujutada, mis on juhtunud varem ning oletada, mis võiks juhtuda järgmisena.Teemade ja tehnikate poolest mitmekülgne sünnipäevanäitus pakub naudingut igas vanuses kunstisõpradele.Kaari KochE-Kunstisalongi galerist

E-Kunstisalong peegeldab Tartu mitmekülgset kunstielu

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük