E-Kunstisalong tähistab juubelit Tartu kaubamajas avati näitus, tähistamaks E-Kunstisalongi kümne aasta täitumist. Eesti Päevaleht Online lingi sisu E-Kunstisalong tähistab juubelit
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalong tähistab juubelit

Tiiu Laks 3. veebr. 2007

Tartu kaubamajas avati näitus, tähistamaks E-Kunstisalongi kümne aasta täitumist.

E-Kunstisalong alustas tegevust 1997. aasta jaanuaris Tartus, palmiaiaga E-Kaubamajas, ja on kümne aasta jooksul jäänud ainsaks Eesti galeriiks, mis tegutseb just kaubanduskeskuses. Nüüd on E-Kunstisalong kolinud rahvale veelgi lähemale - üle aasta on Tartu galerii avatud Tartu kesklinna uues kaubamajas ning alates 2004. aastast tegutseb galerii Tallinna filiaal edukalt ka Rocca al Mare kaubanduskeskuse teisel korrusel.

E-Kunstisalong on aastate jooksul olnud ainus väljaspool pealinna tegutsev galerii, mis on korrapäraselt korraldanud kunstioksjoneid (sh heategevusoksjoneid), ja lisaks Tallinnale ka Tartus ja Pärnus.

Galerii on juba viis aastat välja andnud omanimelist kunsti-

preemiat kunstnikule, keda galerii külalised on aasta jooksul kõige enam tunnustanud. Mullu pälvis E-Kunstisalongi aasta-preemia Inge Kudisiim.

Kuni 14. veebruarini avatud juubelinäitusel on töid kunstisalongiga edukat koostööd teinud Tartu ja Tallinna kunstnikelt, nagu Enn Põldroos, Malle Leis, Imat Suumann, Rita Raave, Jaan Pung, Rudolf Sepp, Navitrolla (pildil tema teos), Valeri Vinogradov, Anne Parmasto, Johannes Uiga, Epp Maria Kokamägi, Harri Puudersell, Ilmar Kruusamäe jt.


Eesti Päevaleht Online
lingi sisu


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalong tähistab juubelit

E-Kunstisalong alustas tegevust 1997 aasta jaanuaris Tartus, palmiaiaga E-Kaubamajas, ja on kümne aasta jooksul jäänud ainsaks Eesti galeriiks, mis tegutseb just kaubanduskeskuses Tartu kaubamajas avati näitus, tähistamaks E-Kunstisalongi kümne aasta täitumist.

E-Kunstisalong tähistab juubelit

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük