E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut Aastaid Tartu linna pildile püüdmise päeva korraldanud E-Kunstisalong viib Tartu kunstnikud 11. augustil maalima mereäärset Pärnut. 5299994 E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut maalima
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut maalima

Aastaid Tartu linna pildile püüdmise päeva korraldanud E-Kunstisalong viib Tartu kunstnikud 11. augustil maalima mereäärset Pärnut.

«Linnavaadete järele on nõudlus. Pärnu vaadete kõrval tunnevad kunstisõbrad huvi ka Haapsalut kujutavate taieste vastu,» märkis E-Kunstisalongi juhataja Tiia Karelson.
Kunstnikud tunnevad Pärnu maalimise vastu elavat huvi, juba on end üles andnud ligi 30 kunstnikku. «Tartu kunstnikele lisaks võtame huvilisi kaasa ka Viljandist,» lubasid Pärnu maalimise päeva eestvedajad, E-Kunstisalongi galeristid Kadri Asmer ja Karin Kukk.
Lisaks tartlastele ja viljandlastele oodatakse 11. augustil Pärnut jäädvustama aga ka kohalikke kunstnikke. «Kunstnikud tänavapildis annavad linnale omamoodi hõngu,» tähendas Tiia Karelson.
Pärnu maalimise päeval sündinud linna kujutavaid kunstitöid näitab E-Kunstisalong hilisematel näitustel nii Pärnus, Tallinnas kui Tartus.
Kunstnikud, kes tahaksid ka ühismaalimisel osaleda, on oodatud E-Kunstisalongiga ühendust võtma 1. augustini Kadri Asmeri tel. 5299994.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut

«Linnavaadete järele on nõudlus Pärnu vaadete kõrval tunnevad kunstisõbrad huvi ka Haapsalut kujutavate taieste vastu,» märkis E-Kunstisalongi juhataja Tiia Karelson Aastaid Tartu linna pildile püüdmise päeva korraldanud E-Kunstisalong viib Tartu kunstnikud 11. augustil maalima mereäärset Pärnut.

E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut maalima

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük