E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut Aastaid Tartu linna pildile püüdmise päeva korraldanud E-Kunstisalong viib Tartu kunstnikud 11. augustil maalima mereäärset Pärnut. 5299994 E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut maalima
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut maalima

Aastaid Tartu linna pildile püüdmise päeva korraldanud E-Kunstisalong viib Tartu kunstnikud 11. augustil maalima mereäärset Pärnut.

«Linnavaadete järele on nõudlus. Pärnu vaadete kõrval tunnevad kunstisõbrad huvi ka Haapsalut kujutavate taieste vastu,» märkis E-Kunstisalongi juhataja Tiia Karelson.
Kunstnikud tunnevad Pärnu maalimise vastu elavat huvi, juba on end üles andnud ligi 30 kunstnikku. «Tartu kunstnikele lisaks võtame huvilisi kaasa ka Viljandist,» lubasid Pärnu maalimise päeva eestvedajad, E-Kunstisalongi galeristid Kadri Asmer ja Karin Kukk.
Lisaks tartlastele ja viljandlastele oodatakse 11. augustil Pärnut jäädvustama aga ka kohalikke kunstnikke. «Kunstnikud tänavapildis annavad linnale omamoodi hõngu,» tähendas Tiia Karelson.
Pärnu maalimise päeval sündinud linna kujutavaid kunstitöid näitab E-Kunstisalong hilisematel näitustel nii Pärnus, Tallinnas kui Tartus.
Kunstnikud, kes tahaksid ka ühismaalimisel osaleda, on oodatud E-Kunstisalongiga ühendust võtma 1. augustini Kadri Asmeri tel. 5299994.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut

«Linnavaadete järele on nõudlus Pärnu vaadete kõrval tunnevad kunstisõbrad huvi ka Haapsalut kujutavate taieste vastu,» märkis E-Kunstisalongi juhataja Tiia Karelson Aastaid Tartu linna pildile püüdmise päeva korraldanud E-Kunstisalong viib Tartu kunstnikud 11. augustil maalima mereäärset Pärnut.

E-Kunstisalong viib kunstnikud Pärnut maalima

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük