E-Kunstisalongi 17 sünnipäeva näitus E-Kunstisalong tähistab oma 17. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus 34 kunstnikku on esindatud 50 teosega. Valikus on maastikud, lilled, figuurid kui ka abstraktsed kompositsioonid. Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Ilmar Kruusamäe ja Imat Suumanni töödega. Üllatuslikke fantaasiaolendeid on joonistustel ja avarellil kujutanud Gulk, rännakut ajalooradadel pakub Suumann ning abstraktseid teksti ja värvi kompositsioone esitab Kruusamäe. Talviseid vaateid pakuvad Maris Tuuling ja Anne Vasar ning rohelusest pakatavaid looduspilte Enno Allik, Liive Koppel ja Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Meri on jätkuvalt oma eripalgelisusega inspiratsiooni andnud nii Jan Tammikule kui ka Piret Jürgensonile. Tartu linna tuttavlikke paiku on maalidel jäädvustanud Anne Moggom ja Enno Allik. Klassikalised ¾anrid nagu lillemaal ning vaikelu on oma kuju ja värvi saanud Evi Kauri, Jan Tammiku, Kiira Kahro ja Lemme Haldre teostel. Oma värvi- ja kompositsioonilahenduste poolest on silmapaistvamad Valeri Vinogradov, Inge Kudisiim ja Kalli Kalde. Eraldi tasuks välja tuua värviküllases autoritehnikas Anne Parmasto teose seeriast HAPE ning Ahti Seppeti ainulaadsed ehtekunsti näited. Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele! 50x113 Hind: € 736 Ei ole müügil E-Kunstisalongi 17. sünnipäeva näitus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

E-Kunstisalongi 17. sünnipäeva näitus

28.01.2014 Tartu

E-Kunstisalong tähistab oma 17. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus 34 kunstnikku on esindatud 50 teosega. Valikus on maastikud, lilled, figuurid kui ka abstraktsed kompositsioonid.

Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Ilmar Kruusamäe ja Imat Suumanni töödega. Üllatuslikke fantaasiaolendeid on joonistustel ja avarellil kujutanud Gulk, rännakut ajalooradadel pakub Suumann ning abstraktseid teksti ja värvi kompositsioone esitab Kruusamäe.

Talviseid vaateid pakuvad Maris Tuuling ja Anne Vasar ning rohelusest pakatavaid looduspilte Enno Allik, Liive Koppel ja Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Meri on jätkuvalt oma eripalgelisusega inspiratsiooni andnud nii Jan Tammikule kui ka Piret Jürgensonile. Tartu linna tuttavlikke paiku on maalidel jäädvustanud Anne Moggom ja Enno Allik.

Klassikalised ¾anrid nagu lillemaal ning vaikelu on oma kuju ja värvi saanud Evi Kauri, Jan Tammiku, Kiira Kahro ja Lemme Haldre teostel.

Oma värvi- ja kompositsioonilahenduste poolest on silmapaistvamad Valeri Vinogradov, Inge Kudisiim ja Kalli Kalde. Eraldi tasuks välja tuua värviküllases autoritehnikas Anne Parmasto teose seeriast HAPE ning Ahti Seppeti ainulaadsed ehtekunsti näited.

Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi 17 sünnipäeva näitus

Lemme Haldre Vaikelu 2013 Õli, papp 29,5x25 Hind: € 147 Ei ole müügil Albert Gulk Sinine õhtu 2011 Akvarell, paber E-Kunstisalong tähistab oma 17. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus 34 kunstnikku on esindatud 50 teosega. Valikus on maastikud, lilled, figuurid kui ka abstraktsed kompositsioonid.Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Ilmar Kruusamäe ja Imat Suumanni töödega. Üllatuslikke fantaasiaolendeid on joonistustel ja avarellil kujutanud Gulk, rännakut ajalooradadel pakub Suumann ning abstraktseid teksti ja värvi kompositsioone esitab Kruusamäe.Talviseid vaateid pakuvad Maris Tuuling ja Anne Vasar ning rohelusest pakatavaid looduspilte Enno Allik, Liive Koppel ja Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Meri on jätkuvalt oma eripalgelisusega inspiratsiooni andnud nii Jan Tammikule kui ka Piret Jürgensonile. Tartu linna tuttavlikke paiku on maalidel jäädvustanud Anne Moggom ja Enno Allik. Klassikalised ¾anrid nagu lillemaal ning vaikelu on oma kuju ja värvi saanud Evi Kauri, Jan Tammiku, Kiira Kahro ja Lemme Haldre teostel.Oma värvi- ja kompositsioonilahenduste poolest on silmapaistvamad Valeri Vinogradov, Inge Kudisiim ja Kalli Kalde. Eraldi tasuks välja tuua värviküllases autoritehnikas Anne Parmasto teose seeriast HAPE ning Ahti Seppeti ainulaadsed ehtekunsti näited.Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele!

E-Kunstisalongi 17. sünnipäeva näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük