E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300. -, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik . . php?r] E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Tallinna galeriis on võimalik tutvuda 02. 10 - 10. 10. 06
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Tallinna galeriis on võimalik tutvuda 02.10 - 10.10.06

Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300.-, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik ..

Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300.-, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik eelregistreerida, selleks pöörduda Tartu või Tallinna galeriidesse. Info telefonil 7 366 777. Postimees
25. septemer 2006

E-Kunstisalongil tuleb järjekordne oksjon

E-Kunstisalongi järjekorras juba 17. kunstioksjon «Meistri kiituseks» toimub 11. oktoobril kell 19.00 Tallinnas Mustpeade majas.

Seekordse oksjonivaliku teevad omanäoliseks arvukad väliseesti kunstnike taiesed, mida Eestis varem näha pole saanud, näiteks Artur Mihkelsoo, Mai Vomm-Järve, Benita Vommi, Hugo Lepiku, Gustav Mägi, Juhan Nõmmiku, Arville Puström-Uusi ja Voldemar Tanki maalid.

Kui varasemal oksjonitel on esitletud kunstnik Erich Pehapi ennesõjaaegset loomingut, siis seekord üllatatakse aga kunstniku Kanadas valminud elurõõmsate maalidega.

Uute nimedena on seekordsel oksjonil oma töödega Artur Mihkelsoo, Adolf Säärits, Voldemar Tank ja Aleksander Möldroo, samuti tulevad enampakkumisele juba ka varasematelt oksjonitelt tuttavad kunstnikud nagu Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu, Efraim Allsalu, Rudolf Sepp, Elmar Leppik, Andrus Kasemaa, Olav Maran, Juhan Nõmmik, Enn Põldroos, Johannes Uiga, Voldemar Kangro-Pool, Ludvig Oskar, Elmar Leppik jt.

Traditsiooniliselt on E-Kunstisalongi oksjonil koht ka skulptuuril.

2006. aasta sügisoksjonil esindab Anton Starkopfi varajast ning seetõttu väga haruldast loomeaega Laiuse Vabadussõja mälestusmärgile valminud reljeef.

Juba on ka tavaks saanud, et enne oksjoneid pakub E-Kunstisalong võimaluse oksjonivalikuga tutvuda kõigil kunstihuvilistel.

Tartus on sügisoksjoni väljapanek huvilistele näha Tartu uues kaubamajas asuvas kunstisalongis kuni 30. septembrini, Tallinnas saab näitust vaadata 2.- 10. oktoobrini.

Alates sellest nädalast on saadaval ka oksjoni kataloogid.


Toimetas Inna-Katrin Hein, PM online


[http://www.postimees.ee/250906/esileht/meelelahutus/219830.php?r]


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga

Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides Kataloog maksab 300 Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300.-, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik ..

E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Tallinna galeriis on võimalik tutvuda 02. 10 - 10. 10. 06

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük