E-Kunstisalongi XXVII oksjon E-Kunstisalongi XXVII oksjon toimub pühapäeval, 27. novembril meie galeriis. Oksjonivalikus pakume teoseid järgmistelt kunstnikelt: Konrad Mägi, Rudolf Sepp, Edgar Valter, August R. . Kataloogid saadaval kaks nädalat enne oksjonit E-Kunstisalongi XXVII oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongi XXVII oksjon

E-Kunstisalongi XXVII oksjon toimub pühapäeval, 27. novembril meie galeriis. Oksjonivalikus pakume teoseid järgmistelt kunstnikelt: Konrad Mägi, Rudolf Sepp, Edgar Valter, August R..

E-Kunstisalongi XXVII oksjon toimub pühapäeval, 27. novembril meie galeriis. Oksjonivalikus pakume teoseid järgmistelt kunstnikelt: Konrad Mägi, Rudolf Sepp, Edgar Valter, August Roosileht, Alfred Kongo, Kristjan Teder, Johannes Võerahansu, Johannes Saal, Ferdi Sannamees, Aleksander Suuman jt. Kõik kunstiteosed on läbinud ekspertiisi ja varustatud vastava tõendiga. Alates 5.novembrist on oksjoni ekspositsioon vaadata nii galeriis kui kodulehel. Kataloogid saadaval kaks nädalat enne oksjonit.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi XXVII oksjon

E-Kunstisalongi XXVII oksjon toimub pühapäeval, 27 novembril meie galeriis E-Kunstisalongi XXVII oksjon toimub pühapäeval, 27. novembril meie galeriis. Oksjonivalikus pakume teoseid järgmistelt kunstnikelt: Konrad Mägi, Rudolf Sepp, Edgar Valter, August R..

E-Kunstisalongi XXVII oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük