E-Kunstisalongi juubelinäitus Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26, Tartu) suures saalis on avatud E-Kunstisalongi 20. tegevusaastat tähistav näitus "Kulda väärt kunst“. Näitus jääb avatuks 5. veebruarini. I. . jaanuarist on E-Kunstisalongi galeriis avatud kaasaegsete kunstnike teoseid eksponeeriv sünnipäevanäitus E-Kunstisalongi juubelinäitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongi juubelinäitus

Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26, Tartu) suures saalis on avatud E-Kunstisalongi 20. tegevusaastat tähistav näitus "Kulda väärt kunst“. Näitus jääb avatuks 5. veebruarini. I..

Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26, Tartu) suures saalis on avatud E-Kunstisalongi 20. tegevusaastat tähistav näitus "Kulda väärt kunst“. Näitus jääb avatuks 5. veebruarini. Igal pühapäeval kell 13 toimub näitust tutvustav ringkäik. Eksponeeritakse galerii kahe kümnendi pikkuse ajaloo jooksul oksjonitel ja näitustel esinenud kunstiklassikat: maalid, graafika ja skulptuur 19. sajandist kuni tänapäevani. Kunstnikest on esindatud nt Konrad Mägi, Ants Laikmaa, Eduard Wiiralt, Jüri Arrak, Karin Luts, Elmar Kits, Aleksander Vardi, Ado Vabbe, Johannes Saal, Martin Saks, Malle Leis, Kaljo Põllu, Enn Põldroos, Ilmar Kruusamäe, Tiit Pääsuke jne.


Ligi 100 eksponeeritud teost 70-lt kunstnikult annab vaatajale võimaluse näha eesti kunstiajaloo varjatumat osa, kuna teosed kuuluvad erakogudesse. Kõik valitud taiesed on eri aegadel E-Kunstisalongi näitustel avalikkuse ette toodud, kuid käesolev väljapanek on need parimatest parimad kokku koondanud, et teha sügav kummardus kõigile kunstnikele ja kunstikogujatele.


Näitusega kaasneb samanimeline trükis, mis on tagasivaade E-Kunstisalongi ajaloole. Lugejal on võimalus heita pilk galerii igapäevasele tööle, oksjonite korraldamisele, näituste koostamisele ning kunstikogumisele läbi ühe kunstisalongi loo. Ühelt poolt galerii tegevust dokumenteeriv raamat on teisalt lugu kunstist, kuna ühtki kunstisalongi ei eksisteeriks ilma kunstiteosteta. Koostajad on välja valinud sadakond galeriist läbi käinud meeldejäävamat taiest eesti kunstnikelt, mis on raamatus reprodutseeritud koos tutvustava tekstiga. Põneva lisandina on ära toodud galeriiga lähedalt seotud kunstnike ja kunstiteadlaste mälestused, meenutused ja arvamused.


18. jaanuarist on E-Kunstisalongi galeriis avatud kaasaegsete kunstnike teoseid eksponeeriv sünnipäevanäitus.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi juubelinäitus

Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26, Tartu) suures saalis on avatud E-Kunstisalongi 20 tegevusaastat tähistav näitus "Kulda väärt kunst“ Tartu Kunstimaja (Vanemuise 26, Tartu) suures saalis on avatud E-Kunstisalongi 20. tegevusaastat tähistav näitus "Kulda väärt kunst“. Näitus jääb avatuks 5. veebruarini. I..

E-Kunstisalongi juubelinäitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük