E-Kunstisalongi 52oksjon toimub laupäeval, Oksjonil on võimalik osaleda veebis (otseülekanne), telefoni teel, kirjaliku eelpakkumisena või kohapeal. Vajalik eelregistreerimine. Sügisoksjoni teostega saab tutvuda galeriis või meie kodulehel. Soovi korral antakse konsultatsiooni. Kataloogid valmis. Ootame teid oksjonikollektsiooniga tutvuma! Alexander Heinrich Gregor von Bochmann "Sarjast Eesti maanteel" 1908 E-Kunstisalongi 52. oksjon toimub laupäeval, 11. 11. 2023 kell 13.
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongi 52.oksjon toimub laupäeval, 11. 11. 2023 kell 13.

Oksjonil on võimalik osaleda veebis (otseülekanne), telefoni teel, kirjaliku eelpakkumisena või kohapeal. Vajalik eelregistreerimine.
Sügisoksjoni teostega saab tutvuda galeriis või meie kodulehel. Soovi korral antakse konsultatsiooni. Kataloogid valmis.
Ootame teid oksjonikollektsiooniga tutvuma!

E-Kunstisalongi 52.oksjon toimub laupäeval, 11. 11. 2023 kell 13.

Alexander Heinrich Gregor von Bochmann "Sarjast Eesti maanteel" 1908Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi 52oksjon toimub laupäeval,

Alexander Heinrich Gregor von Bochmann "Sarjast Eesti maanteel" 1908 Oksjonil on võimalik osaleda veebis (otseülekanne), telefoni teel, kirjaliku eelpakkumisena või kohapeal. Vajalik eelregistreerimine. Sügisoksjoni teostega saab tutvuda galeriis või meie kodulehel. Soovi korral antakse konsultatsiooni. Kataloogid valmis.Ootame teid oksjonikollektsiooniga tutvuma!

E-Kunstisalongi 52. oksjon toimub laupäeval, 11. 11. 2023 kell 13.

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük