E-Kunstisalongis askeldavad Priit Pärna Tunamullu kevadel tuli trükist raamat, mille lehekülgedel tegutsevad kilplased. Neid on juba esikaanel askeldamas kümneid ja kümneid. Selle raamatu illustratsioonid, autoriks anima. . Iga pilt maksab 582 eurot E-Kunstisalongis askeldavad Priit Pärna kilplased
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongis askeldavad Priit Pärna kilplased

Raimu Hanson, Tartu Postimees 15. jaan. 2018

Tunamullu kevadel tuli trükist raamat, mille lehekülgedel tegutsevad kilplased. Neid on juba esikaanel askeldamas kümneid ja kümneid. Selle raamatu illustratsioonid, autoriks anima..

Tunamullu kevadel tuli trükist raamat, mille lehekülgedel tegutsevad kilplased. Neid on juba esikaanel askeldamas kümneid ja kümneid. Selle raamatu illustratsioonid, autoriks animafilmilavastaja, graafik ja karikaturist Priit Pärn, on nüüd E-Kunstisalongis näituseks kujundatud. Priit Pärna sõnul on ta alati püüdnud teha nii, et illustratsioon ei ole lihtsalt illustratsioon, vaid arendab teksti edasi või räägib isegi tekstile vastu, pakub uusi versioone. Kilplaste puhul peab ta oluliseks massilist tegevust, kõik askeldavad ja teevad midagi. Pärn luges ühel pildil tegelased üle ja sai neid 120. «Pilte läbib koer, kes kilplasi ründab, ning kaks kilplast redeliga,» lisas ta. «Need on koomiksiribad, mis on massi sisse laiali pillutud.»

Illustratsioonid pärinevad raamatu «Kilplased» uustrükist. Eno Raud on selle lehekülgedel lastele ja noortele ümber jutustanud Friedrich Reinhold Kreutzwaldi teose «Kilplaste imewärklikud, wäga kentsakad, maa-ilmas kuulmata ja tännini veel üleskirjutamata jutud ja teud» (esmatrükk Tartus 1857).

Priit Pärna sõnul algas tema tutvus kilplastega aastal 1974, kui stuudio Eesti Joonisfilm asutanud Rein Raamat kutsus teda tegema tüübidisaini kilplastele. «See oli ka minu esimene töö animatsiooni vallas,» meenutas Pärn. «Sinna on oma 40 aastat tagasi, nii et loodan, et olen natukene joonistajana arenenud ja nad näevad natukene elegantsemad välja.»

E-Kunstisalongis (Tehase 16) on näitusel 14 illustratsiooni, millest kaks on nädalaga müüdud - sh siin avaldatud «Teeme ära» - ja üks broneeritud. Iga pilt maksab 582 eurot.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongis askeldavad Priit Pärna

Tunamullu kevadel tuli trükist raamat, mille lehekülgedel tegutsevad kilplased Neid on juba esikaanel askeldamas kümneid ja kümneid Tunamullu kevadel tuli trükist raamat, mille lehekülgedel tegutsevad kilplased. Neid on juba esikaanel askeldamas kümneid ja kümneid. Selle raamatu illustratsioonid, autoriks anima..

E-Kunstisalongis askeldavad Priit Pärna kilplased

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük