E-kunstisalong avas uues kohas E-kunstisalongis käisid täna keskpäeval ettevalmistused kaheks sündmuseks ühekorraga - salongi ja Navitrolla näituse avamiseks. Pärast lahkumist Tartu raeplatsi servas asuvast ajal. . Tartu Postimees E-kunstisalong avas uues kohas uksed koos Navitrolla näitusega
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

E-kunstisalong avas uues kohas uksed koos Navitrolla näitusega

Raimu Hanson 8. aprillil 2015

E-kunstisalongis käisid täna keskpäeval ettevalmistused kaheks sündmuseks ühekorraga - salongi ja Navitrolla näituse avamiseks. Pärast lahkumist Tartu raeplatsi servas asuvast ajal..

E-kunstisalongis käisid täna keskpäeval ettevalmistused kaheks sündmuseks ühekorraga - salongi ja Navitrolla näituse avamiseks. Pärast lahkumist Tartu raeplatsi servas asuvast ajaloolisest pangahoonest on salong ennast sisse seadnud E-kaubamajas (Tehase 16). E-kaubamajas on E-kunstisalong tegutsenud varemgi, kuid teisel korrusel. Nüüd on kunsti täis ruumid otse sissekäigu kõrval tänavaga samal tasandil, Karlova-Ropka raamatukogu ruumide all.

Salongi juhataja Daisi Kahuri sõnul mahub väljapanekusse peaaegu sama palju kunstiteoseid nagu eelmises kohas, praeguse paiga suur pluss on aga paremad võimalused külastajatel autosid parkida. Salongi ruumid on valgusküllased, kuid madalamad kui pangamajas.

Navitrolla pani salongi esimeses ruumis üles oma näituse «Katsetused» teoseid. Katsetamist ja õppimist peab ta väga oluliseks. Seepärast on tema graafika ja maalide hulgas nüüd võimalik vaadata savikihi kasutamist maali pinnal ning tema esimest skulptuuri. See on pronksist, osaliselt patineeritud pinnaga ja graniitalusel.

Kahe udara ja kolme jalapaariga lehm kuulub esimese teosena skulptuurisarja «Uskumatud ja imelised objektid Eestimaa loodusest». Navitrolla sõnul sümboliseerib teos tavalist eestlast, kes teeb üksi ära kahe inimese töö.


Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-kunstisalong avas uues kohas

E-kunstisalongis käisid täna keskpäeval ettevalmistused kaheks sündmuseks ühekorraga - salongi ja Navitrolla näituse avamiseks Pärast lahkumist Tartu raeplatsi servas asuvast ajaloolisest pangahoonest on salong ennast sisse seadnud E-kaubamajas (Tehase 16) E-kunstisalongis käisid täna keskpäeval ettevalmistused kaheks sündmuseks ühekorraga - salongi ja Navitrolla näituse avamiseks. Pärast lahkumist Tartu raeplatsi servas asuvast ajal..

E-kunstisalong avas uues kohas uksed koos Navitrolla näitusega

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük