E-kunstisalong sõidutab kunstnikud Haapsallu E-kunstisalong eesotsas juhataja Tiia Karelsoniga viis eelmisel suvel Tartu kunstnikke maalima Pärnu vaateid. «Sellest kujunes väga õnnestunud ettevõtmine,» ütles ta. . . Tartu Postimees E-kunstisalong sõidutab kunstnikud Haapsallu
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-kunstisalong sõidutab kunstnikud Haapsallu

Raimu Hanson 12. juunil 2008

E-kunstisalong eesotsas juhataja Tiia Karelsoniga viis eelmisel suvel Tartu kunstnikke maalima Pärnu vaateid. «Sellest kujunes väga õnnestunud ettevõtmine,» ütles ta...

E-kunstisalong eesotsas juhataja Tiia Karelsoniga viis eelmisel suvel Tartu kunstnikke maalima Pärnu vaateid. «Sellest kujunes väga õnnestunud ettevõtmine,» ütles ta. «Nii otsustasime jätkata ja sel pühapäeval sõidame üheskoos maalima Haapsallu.» Üritus osutus Karelsoni sõnul ka seekord kunstnike hulgas väga populaarseks, nii et kohad bussis on täitunud kiiresti. Ühtekokku võib rannalinn oodata rohkem kui 30 kunstnikku Tartust ja mujaltki.

«Haapsalu linnapea Ingrid Danilov on väljendanud heameelt kunstnikearmee saabumise üle ja on lubanud tervitama tulla,» märkis juhataja. «Nii et oleme seal igati oodatud.»


Kunstirahva sõidutamist tänavu Haapsallu ja mullu Pärnu on Tiia Karelsoni sõnul vaja selleks, et kunstnikud saaksid E-kunstisalongiga ning ka omavahel tavalisest vahetumalt suhelda ning et tõmmata kunstnike tänavapilti toomisega kunstile suuremat tähelepanu.


Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-kunstisalong sõidutab kunstnikud Haapsallu

E-kunstisalong eesotsas juhataja Tiia Karelsoniga viis eelmisel suvel Tartu kunstnikke maalima Pärnu vaateid «Sellest kujunes väga õnnestunud ettevõtmine,» ütles ta E-kunstisalong eesotsas juhataja Tiia Karelsoniga viis eelmisel suvel Tartu kunstnikke maalima Pärnu vaateid. «Sellest kujunes väga õnnestunud ettevõtmine,» ütles ta...

E-kunstisalong sõidutab kunstnikud Haapsallu

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük