Carl-Christian Frey - teosed Carl-Christian Frey (s 1975) on lõpetanud TÜ õigusteaduskonna ning TKK meedia- ja reklaamikunsti alal, kus tema maaliõppejõududeks olid mh Peeter Allik, Meiu Münt, Kalli Kalde. Töötanud üle 20 a arvutimängude graafikuna. On osalenud grupinäitustel alates 2019. Esimene personaalnäitus "ÜDU" toimus 2022 aastal ning oli väljas esmalt "Promenaadiviies", edasi Tartu Ülikooli raamatukogu galeriis ning seejärel "Mikkeli Galeriis". 100x70 Hind: € 1 472 ilma raamita Carl-Christian Frey - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Carl-Christian Frey (1975)

Carl-Christian Frey (s 1975) on lõpetanud TÜ õigusteaduskonna ning TKK meedia- ja reklaamikunsti alal, kus tema maaliõppejõududeks olid mh Peeter Allik, Meiu Münt, Kalli Kalde. Töötanud üle 20 a arvutimängude graafikuna. On osalenud grupinäitustel alates 2019. Esimene personaalnäitus "ÜDU" toimus 2022 aastal ning oli väljas esmalt "Promenaadiviies", edasi Tartu Ülikooli raamatukogu galeriis ning seejärel "Mikkeli Galeriis".Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Carl-Christian Frey - teosed

Carl-Christian Frey Volbri viies kaater 2023 Õli, lõuend Carl-Christian Frey (s 1975) on lõpetanud TÜ õigusteaduskonna ning TKK meedia- ja reklaamikunsti alal, kus tema maaliõppejõududeks olid mh Peeter Allik, Meiu Münt, Kalli Kalde. Töötanud üle 20 a arvutimängude graafikuna. On osalenud grupinäitustel alates 2019. Esimene personaalnäitus "ÜDU" toimus 2022 aastal ning oli väljas esmalt "Promenaadiviies", edasi Tartu Ülikooli raamatukogu galeriis ning seejärel "Mikkeli Galeriis".

Carl-Christian Frey - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük