Galeriid näitavad muskleid Eesti Ekspress 2005 Galeriid näitavad muskleid
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Galeriid näitavad muskleid

Harry Liivrand 9. juunil 2005
Kõigepealt statistikat. Eelmisel nädalal avati Kalamajas pealinna üks suuremaid eraomanikule kuuluvaid näitusekohti, galerii Artdepoo. Mõned nädalad varem avati vanalinnas mitu korda suuremale pinnale kolinud ehtegalerii A-galerii. Ja veel enne seda taasavas oma uksed, aga juba uues kohas Kaarli puiesteel, traditsioonilisele kunstile ja oksjonite korraldamisele spetsialiseerunud galerii Rios. See tähendab kõige muu kõrval, et galeriidel läheb hästi. Keegi ei võtaks uusi riske (siinses kontekstis loe: liiguks suuremale, esinduslikumale, kallimale pinnale) kui majandusasjad poleks korras, kui poleks praktilisi põhjuseid nagu ütleks isake Bourdieu.

Kolme galerii lisandumine - uus pind vormib ka galeriile uue identiteedi - ühe kuu jooksul on ilmselt juhuslik kokkusattumus, kuid sel poolaastal on Tallinnas võimalik galeriibuumist ja eesti kunsti tutvustamisest laiemalt juttu teha. Viru Keskuses läks lahti suurim tarbekunsti galerii, mille taga olevat seltskonda ühendab usk vanasse heasse käsitöökunsti ja nn autoritiraa¾i. Teises röögatus kommertsmekas, Rocca Al Mare kaubakeksuses tegutseb möödunud sügisest alates peaaegu nurga taga, aga ometi edukalt Tartu galeristi Tiia Karelsoni juhtimisel E-kunstisalong, kus tehtud ka täiesti korralikke näitusi. E-kunstisalong korraldab ta oksjone, kuid hoiab muidu üsna madalat profiili ega kuuluta igast oma sammust ajakirjanduses. Kuid ka eesti galeriimaastikul toimetavad uued üllatavad tegijad hoiduvad diskreetselt varju.

Ene-Liis Semperi videokunsti esitles selle aasta veebruaris Euroopa ühel kõige tähtsamal kunstimessil, Madriidi ARCOl, Vene saatkonna kunstigalerii juht Andrei Melnikov. Artdepoo omanik on Meelis Sinilo, kinnisvarafirma Rime omanikeringi liige. Kui selliste institutsioonide juhid võtavad enda kanda ka kunstikaubanduse raske, aga tänuväärse koorma, läheb kunstikaubanduse rindel aiva paremini.

Eesti Ekspress 2005


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Galeriid näitavad muskleid

Kõigepealt statistikat Eelmisel nädalal avati Kalamajas pealinna üks suuremaid eraomanikule kuuluvaid näitusekohti, galerii Artdepoo

Galeriid näitavad muskleid

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük