Graafika Gustav ja Inge "Kunstikogu kõneleb " - teoseid Gustav ja Inge Liivi erakogust. Näitust saab vaadata kuni oktoobrikuu lõpuni. Näituse I osas on eksponeeritud Alfred Kongo, Ilmar Malini, Efraim A. . Tartu Postimees Graafika Gustav ja Inge Liivi kogust
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Graafika Gustav ja Inge Liivi kogust

"Kunstikogu kõneleb " - teoseid Gustav ja Inge Liivi erakogust. Näitust saab vaadata kuni oktoobrikuu lõpuni. Näituse I osas on eksponeeritud Alfred Kongo, Ilmar Malini, Efraim A..

"Kunstikogu kõneleb " - teoseid Gustav ja Inge Liivi erakogust. Näitust saab vaadata kuni oktoobrikuu lõpuni. Näituse I osas on eksponeeritud Alfred Kongo, Ilmar Malini, Efraim Allsalu, Enn Volmere, Nikolai Korma¹ovi maalid ja Arnold Simsoni akvarellid. Avatud on ka Gustav ja Inge Liivi erakogu müüginäituse II osa. Eksponeeritud on graafikat Vive Tollilt, Evi Tihemetsalt, Silvi Liivalt aastatest 1957-1981. Vaata pilte /näitused/ alt. Vaatajate ette tuli erakogu graafika (26. okt. 2011, Tartu Postimees)


E-Kunstisalongis (Raekoja plats 20) on oktoobrikuu lõpuni avatud näituse «Kunstikogu kõneleb» teine osa, mis koosneb Gustav ja Inge Liivi erakogu graafikast.

Väljapanekus on mitmeid auhindu pälvinud Vive Tolli, Evi Tihemetsa ja Silvi Liiva töid, aga ka peamiselt raamatute illustreerijana tuntud Richard Kiwiti joonistus (1918) ja Ilmar Malini lito «Narrike» (1983).

Tartu Ülikooli kunagise õppejõu Gustav Liivi ja tema abikaasa Inge Liivi kunstikogu maale oli võimalik vaadata äsja näituse esimeses osas.

Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Graafika Gustav ja Inge

"Kunstikogu kõneleb " - teoseid Gustav ja Inge Liivi erakogust Näitust saab vaadata kuni oktoobrikuu lõpuni "Kunstikogu kõneleb " - teoseid Gustav ja Inge Liivi erakogust. Näitust saab vaadata kuni oktoobrikuu lõpuni. Näituse I osas on eksponeeritud Alfred Kongo, Ilmar Malini, Efraim A..

Graafika Gustav ja Inge Liivi kogust

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük