Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis Arhitektuuri erialal 1965. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi lõpetanud Aate-Heli Õun on kujundanud mitmeid asutuste ja avalike hoonete interjööre. Nende hulgas on ka Eesti Raadio Valge saali sisekujundus, Tallinna teletorni esindusruumid ning omaaegse Tartu tudengite lemmikpaiga Kaunase restorani ruumid. Ta on töötanud ka ERKI õppejõu ja Viljandimaa peakunstnikuna. Käesolev töö on Õuna lõputöö Tartu Kunstikoolis. Veenvalt on edasi antud tõusva päikese punakas valgusvärelus, mille suunas heinamaale niitma minnakse. Loe lisaks Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis Õun Aate-Heli
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis

Heinalised

1960ndate I pool Õli, lõuend. Signatuurita. 115x88
Alghind: € 1 500, lõpphind: € 1 500
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Arhitektuuri erialal 1965. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudilõpetanud Aate-Heli Õun on kujundanud mitmeid asutuste jaavalike hoonete interjööre. Nende hulgas on ka Eesti RaadioValge saali sisekujundus, Tallinna teletorni esindusruumidning omaaegse Tartu tudengite lemmikpaiga Kaunase restoraniruumid. Ta on töötanud ka ERKI õppejõu ja Viljandimaapeakunstnikuna. Käesolev töö on Õuna lõputöö TartuKunstikoolis. Veenvalt on edasi antud tõusva päikese punakasvalgusvärelus, mille suunas heinamaale niitma minnakse.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis

Aate-Heli Õun Heinalised 1960ndate I pool Õli, lõuend Signatuurita Arhitektuuri erialal 1965. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudilõpetanud Aate-Heli Õun on kujundanud mitmeid asutuste jaavalike hoonete interjööre. Nende hulgas on ka Eesti RaadioValge saali sisekujundus, Tallinna teletorni esindusruumidning omaaegse Tartu tudengite lemmikpaiga Kaunase restoraniruumid. Ta on töötanud ka ERKI õppejõu ja Viljandimaapeakunstnikuna. Käesolev töö on Õuna lõputöö TartuKunstikoolis. Veenvalt on edasi antud tõusva päikese punakasvalgusvärelus, mille suunas heinamaale niitma minnakse.

Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis

Õun Aate-Heli
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük