Heinalised, August Mölder E-kunstisalongis Mölder lõpetas 1938. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduse erialal, kuid oli tihedalt seotud kunstnikkonnaga, käies läbi pallaslaste Elmar Kitse ja Endel Kõksiga. Nooruspõlves maalimist harrastanud Mölder hakkas kunstiga tegelema Märt Roosma õhutusel Saksamaa sõjapõgenike laagris. 1949. aastal asus kunstnik elama Austraaliasse ning liitus sealse Balti kunstnike rühmitusega The Six Directions. Kümme aastat hiljem lahkus Mölder USAsse, kus elas surmani. Seal pühendus ta peamiselt klaasikunstile, kuid tegeles ka maalimise ja graafikaga. Kunstiteadlane Tiiu Talvistu on kirjutanud: "Tema õlimaalid on paksu faktuuriga ja meenutavad oma krobelise pinnaga klaasmosaiike. " August Mölder on esindatud ka 2011. aasta Eesti Kunstimuuseumi ja Tartu Kunstimuuseumi koostööprojekti raames ilmunud teoses "Eesti kunst paguluses". Töö kiidab Meistrit Heinalised, August Mölder E-kunstisalongis Mölder August
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Heinalised, August Mölder E-kunstisalongis

Heinalised

1940-1950ndad Õli, tekstiil. 52 x 65,5. Signatuuriga.
Alghind: € 1 200, lõpphind: € 1 200
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Mölder lõpetas 1938. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduse erialal, kuid oli tihedalt seotud kunstnikkonnaga, käies läbi pallaslaste Elmar Kitse ja Endel Kõksiga. Nooruspõlves maalimist harrastanud Mölder hakkas kunstiga tegelema Märt Roosma õhutusel Saksamaa sõjapõgenike laagris. 1949. aastal asus kunstnik elama Austraaliasse ning liitus sealse Balti kunstnike rühmitusega The Six Directions. Kümme aastat hiljem lahkus Mölder USAsse, kus elas surmani. Seal pühendus ta peamiselt klaasikunstile, kuid tegeles ka maalimise ja graafikaga. Kunstiteadlane Tiiu Talvistu on kirjutanud: "Tema õlimaalid on paksu faktuuriga ja meenutavad oma krobelise pinnaga klaasmosaiike." August Mölder on esindatud ka 2011. aasta Eesti Kunstimuuseumi ja Tartu Kunstimuuseumi koostööprojekti raames ilmunud teoses "Eesti kunst paguluses".Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Heinalised, August Mölder E-kunstisalongis

August Mölder Heinalised 1940-1950ndad Õli, tekstiil 52 x 65,5 Mölder lõpetas 1938. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduse erialal, kuid oli tihedalt seotud kunstnikkonnaga, käies läbi pallaslaste Elmar Kitse ja Endel Kõksiga. Nooruspõlves maalimist harrastanud Mölder hakkas kunstiga tegelema Märt Roosma õhutusel Saksamaa sõjapõgenike laagris. 1949. aastal asus kunstnik elama Austraaliasse ning liitus sealse Balti kunstnike rühmitusega The Six Directions. Kümme aastat hiljem lahkus Mölder USAsse, kus elas surmani. Seal pühendus ta peamiselt klaasikunstile, kuid tegeles ka maalimise ja graafikaga. Kunstiteadlane Tiiu Talvistu on kirjutanud: "Tema õlimaalid on paksu faktuuriga ja meenutavad oma krobelise pinnaga klaasmosaiike." August Mölder on esindatud ka 2011. aasta Eesti Kunstimuuseumi ja Tartu Kunstimuuseumi koostööprojekti raames ilmunud teoses "Eesti kunst paguluses".

Heinalised, August Mölder E-kunstisalongis

Mölder August
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük