Istuv akt, Erik Teemägi Pisiplastika töid on erakogudes Eestis, Soomes, Taanis Istuv akt, Erik Teemägi E-kunstisalongis Erik Teemägi
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Istuv akt, Erik Teemägi E-kunstisalongis
Erik Teemägi (sünd 1971)

Istuv akt

2023. Keraamika. 11x14x11.
Hind: € 556
Soovin broneerida


Erik Teemägi (sünd 1971)
Sündinud 1971.a. Lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia skulptuuri erialal 1994. aastal. Töötanud kunstilise juhina disaini- ja reklaamiagentuuris. Selle kõrvalt taas hakanud tegelema skulptuuriga. Näitustel osalenud aastast 2000. Korduvalt Haapsalu graafilise disaini festivali plakatinäitustel, kahel korral Uue Kunsti Muuseumi taaskasutusnäitusel, Tartu kunsti aastanäitusel, Uue Kunsti Muuseumis koos abikaasa Kaia Rähniga rahvusvahelisel aktinäitusel MEES JA NAINE. Pisiplastika töid on erakogudes Eestis, Soomes, Taanis.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Istuv akt, Erik Teemägi

Erik Teemägi (sünd 1971) Istuv akt 2023 Keraamika

Istuv akt, Erik Teemägi E-kunstisalongis

Erik Teemägi
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük