Istuv akt, Aulin Rimm Kunstiteadlane Mart Eller kirjutas Rimmi 1976. aasta näitusekataloogis: " Pidevalt on Aulin Rimm viljelenud ka fi guuriplastikat. Varasemate tööde hulka kuuluvad mitmed olustikulised fi guurid ja grupid, enamasti formaadilt väikesed. Kunstiliselt märksa enam pakuvad dekoratiivse ilmega meeleolukad, kunstnikule iseloomulikult lüürilised naisaktid. " Pehmete joontega "Istuv akt" on Rimmi aktiloomingus väga iseloomulik, kus ¹amoti toon lisab teosele omakorda soojust ja tundeküllust. 2022 Istuv akt, Aulin Rimm E-kunstisalongis Rimm Aulin
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Istuv akt, Aulin Rimm E-kunstisalongis
Aulin Rimm (1930–1999)

Istuv akt

1967 ©amott. Signatuuriga. 31x16x20
Alghind: € €650
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Kunstiteadlane Mart Eller kirjutas Rimmi 1976. aasta näitusekataloogis:
" Pidevalt on Aulin Rimm viljelenud ka fi guuriplastikat.
Varasemate tööde hulka kuuluvad mitmed olustikulised
fi guurid ja grupid, enamasti formaadilt väikesed. Kunstiliselt
märksa enam pakuvad dekoratiivse ilmega meeleolukad, kunstnikule
iseloomulikult lüürilised naisaktid." Pehmete joontega
"Istuv akt" on Rimmi aktiloomingus väga iseloomulik, kus
¹amoti toon lisab teosele omakorda soojust ja tundeküllust.Aulin Rimm (1930–1999)
Skulptor, sündis 1930. aastal Võrumaal. Suri 1999. aastal. Alustas kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis 1949. aastal ning lõpetas ERKI 1955. aastal. 1956. aastast Kunstnike Liidu liige. Tuntud eelkõige portretistina. Varasemais teoseis üldistatud tahuline vorm asendus 1960. aastate keskel tundlikuma ja nüansirikkamaga. Figuuriplastikast paistavad silma dekoratiivsed lüürilised naisaktid ja abstraktses laadis teosed.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Istuv akt, Aulin Rimm

Aulin Rimm (1930–1999) Istuv akt 1967 ©amott Signatuuriga Kunstiteadlane Mart Eller kirjutas Rimmi 1976. aasta näitusekataloogis:" Pidevalt on Aulin Rimm viljelenud ka fi guuriplastikat.Varasemate tööde hulka kuuluvad mitmed olustikulisedfi guurid ja grupid, enamasti formaadilt väikesed. Kunstiliseltmärksa enam pakuvad dekoratiivse ilmega meeleolukad, kunstnikuleiseloomulikult lüürilised naisaktid." Pehmete joontega"Istuv akt" on Rimmi aktiloomingus väga iseloomulik, kus¹amoti toon lisab teosele omakorda soojust ja tundeküllust.

Istuv akt, Aulin Rimm E-kunstisalongis

Rimm Aulin
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük