Kaks akti, Silvia Jõgever Silvia Jõgever asus kunsti õppima Pallasesse 1942. aastal ning lõpetas erialased õpingud Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis 1952. aastal. Tema olulisemateks õpetajateks olid koloriidimeistrid Elmar Kits ja Johannes Võerahansu. Käesolev teos „Kaks akti“ on valminud õpingute ajal Tartus osana aktistuudiumist. Teos võlub nii kunstniku tundliku lähenemisega naisfiguuridele kui ka ajastule omase ateljeeruumi avamisega. Jõgever ei ole jäädvustanud ainuüksi modelle, vaid andnud vaatajale võimaluse tajuda ruumiterviklikkust. aastast loonud ka väikesemõõtmelisi abstraktseid maale ning lakoonilisi kollaa¾e Kaks akti, Silvia Jõgever E-kunstisalongis Jõgever Silvia
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kaks akti, Silvia Jõgever E-kunstisalongis
Silvia Jõgever (1924–2005)

Kaks akti

1949. Õli, lõuend. 100x73. Signatuur taga.
Hind: € 6 400 raamitud

Silvia Jõgever asus kunsti õppima Pallasesse 1942. aastal ning lõpetas erialased õpingud Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis 1952. aastal. Tema olulisemateks õpetajateks olid koloriidimeistrid Elmar Kits ja Johannes Võerahansu.
Käesolev teos „Kaks akti“ on valminud õpingute ajal Tartus osana aktistuudiumist. Teos võlub nii kunstniku tundliku lähenemisega naisfiguuridele kui ka ajastule omase ateljeeruumi avamisega. Jõgever ei ole jäädvustanud ainuüksi modelle, vaid andnud vaatajale võimaluse tajuda ruumiterviklikkust.

Soovin broneerida


Silvia Jõgever (1924–2005)
Elas aastatel 1924-2005 Tartus. Astus 1942 Tartus Kõrgematele Kujutava Kunsti Kursustele. Lõpetas 1945 Tartu 5. KK ja 1952 ERKI. Töötanud Tartus Üldhariduskooli ning Tartu Laste Kunstikooli õpetajana. Loonud maastikupilte, akte ja figuurikompositsioone. Jätkas esialgu Pallase maalilist laadi eriti maastikes ja aktides. Alates 1960. aastast loonud ka väikesemõõtmelisi abstraktseid maale ning lakoonilisi kollaa¾e.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kaks akti, Silvia Jõgever

Silvia Jõgever (1924–2005) Kaks akti 1949 Õli, lõuend Silvia Jõgever asus kunsti õppima Pallasesse 1942. aastal ning lõpetas erialased õpingud Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis 1952. aastal. Tema olulisemateks õpetajateks olid koloriidimeistrid Elmar Kits ja Johannes Võerahansu. Käesolev teos „Kaks akti“ on valminud õpingute ajal Tartus osana aktistuudiumist. Teos võlub nii kunstniku tundliku lähenemisega naisfiguuridele kui ka ajastule omase ateljeeruumi avamisega. Jõgever ei ole jäädvustanud ainuüksi modelle, vaid andnud vaatajale võimaluse tajuda ruumiterviklikkust.

Kaks akti, Silvia Jõgever E-kunstisalongis

Jõgever Silvia
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük