Kala püüdmas, Jüri Palm Jüri Palm alustas kunstiõpinguid 1957. aastal Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis keraamika erialal. Lõpetas 1963. aastal graafik-plakatistina. Kunstiteadlane Jüri Hain on kirjutanud: „Jüri Palm lõpetas Kunstiinstituudi 1963. aastal, kuid oli äratanud oma vabagraafikaga tähelepanu juba mõned aastad varem. Tema loomingulaadile on omane jõuline lahendus ja liigseid detaile hülgav vorm. Meie graafikute poolt vähetarvitatavas puulõike tehnikas lõi Palm 1964. aastal huvitava vaatenurga alt nähtud, rahuliku, peaaegu piduliku meeleoluga „Kala püüdmas. Teos „Kala püüdmas“ on reprodutseeritud kogumikus „Eesti graafika 1963–1964“ (1966) lk 45 ning ajakirjas „Kunst“ (1966/3) lk 28. Jüri Palmi graafiline leht “Kala püüdmas” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse. - € Tulen ise järele Postiaadress, kuhu kuller toob* Arve saaja* -- vali -- Eraisik Juriidiline isik (firma) Firma nimi* Palun kirjuta enda nimi Telefoni kirjutamine on vajalik Kontrolli e-maili õigsust Palun vali kohaletoimetamise viis Kirjuta postiaadress, kuhu kuller toob Palun vali, kes on arve saaja Kirjuta arve saaja nimi Kala püüdmas, Jüri Palm E-kunstisalongis Palm Jüri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kala püüdmas, Jüri Palm E-kunstisalongis

Kala püüdmas

1964. Puulõige, paber. Lm 44,8x59,8. Signatuuriga.
Hind: € 1 250 raamitud

Jüri Palm alustas kunstiõpinguid 1957. aastal Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis keraamika erialal. Lõpetas 1963. aastal graafik-plakatistina. Kunstiteadlane Jüri Hain on kirjutanud: „Jüri Palm lõpetas Kunstiinstituudi 1963. aastal, kuid oli äratanud oma vabagraafikaga tähelepanu juba mõned aastad varem. Tema loomingulaadile on omane jõuline lahendus ja liigseid detaile hülgav vorm. Meie graafikute poolt vähetarvitatavas puulõike tehnikas lõi Palm 1964. aastal huvitava vaatenurga alt nähtud, rahuliku, peaaegu piduliku meeleoluga „Kala püüdmas. Teos „Kala püüdmas“ on reprodutseeritud kogumikus „Eesti graafika 1963–1964“ (1966) lk 45 ning ajakirjas „Kunst“ (1966/3) lk 28. Jüri Palmi graafiline leht “Kala püüdmas” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse.

Soovin broneerida
Kala püüdmas, Jüri Palm E-kunstisalongis


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kala püüdmas, Jüri Palm

Jüri Palm Kala püüdmas 1964 Puulõige, paber Jüri Palm alustas kunstiõpinguid 1957. aastal Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis keraamika erialal. Lõpetas 1963. aastal graafik-plakatistina. Kunstiteadlane Jüri Hain on kirjutanud: „Jüri Palm lõpetas Kunstiinstituudi 1963. aastal, kuid oli äratanud oma vabagraafikaga tähelepanu juba mõned aastad varem. Tema loomingulaadile on omane jõuline lahendus ja liigseid detaile hülgav vorm. Meie graafikute poolt vähetarvitatavas puulõike tehnikas lõi Palm 1964. aastal huvitava vaatenurga alt nähtud, rahuliku, peaaegu piduliku meeleoluga „Kala püüdmas. Teos „Kala püüdmas“ on reprodutseeritud kogumikus „Eesti graafika 1963–1964“ (1966) lk 45 ning ajakirjas „Kunst“ (1966/3) lk 28. Jüri Palmi graafiline leht “Kala püüdmas” kuulub Eesti Kunstimuuseumi graafikakogusse.

Kala püüdmas, Jüri Palm E-kunstisalongis

Palm Jüri
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük