Karlssoni-kunstnik avas Tartus oma Ilon Wikland, keda maailm teab kui Astrid Lindgreni raamatute üht viljakaimat illustreerijat, tuli eile Tartusse, et avada oma teoste väljapanek. Seda saab näha kümme päeva Kaarsil. . Tartu Postimees Karlssoni-kunstnik avas Tartus oma näituse
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Karlssoni-kunstnik avas Tartus oma näituse

Raimu Hanson 2. dets. 2010

Ilon Wikland, keda maailm teab kui Astrid Lindgreni raamatute üht viljakaimat illustreerijat, tuli eile Tartusse, et avada oma teoste väljapanek. Seda saab näha kümme päeva Kaarsil..

Ilon Wikland, keda maailm teab kui Astrid Lindgreni raamatute üht viljakaimat illustreerijat, tuli eile Tartusse, et avada oma teoste väljapanek. Seda saab näha kümme päeva Kaarsilla kõrval ajaloolises pangamajas tegutsevas E-kunstisalongis. Paarikümnest pildist on enamasti kõik valminud tänapäevaste aparaatide abil ehk giclée-tehnikas. Samalaadset näitust Ilon Wiklandi teostest on pakkunud Eesti ja Rootsi saatkonnad mitmel pool maailmas. Eile avatud väljapanekus on aga ka mõned sellised - näiteks Karls­son lendamas -, millele on värvid kandnud kunstnik oma käes olnud pliiatsite-pintslitega.

«Meie väljapanek pakub kõige suuremat rõõmu neile, kes on lapsepõlves Lindgreni raamatuid lugenud ja kes tahavad nüüd meenutada oma ilusat lapsepõlve,» ütles E-kunstisalongi perenaine Tiia Karel­son.

Oma sünnilinnas, millest ta lahkus tüdrukutirtsuna, viibib Ilon Wikland ka täna. Kell 12 saavad huvilised minna Tasku keskuse Rahva Raamatusse tema käest autogrammi küsima - näiteks varem ilmunud raamatutesse, aga miks ka mitte hiljuti trükitud suurde kalendrisse, mille kaanel lendab seesama ilus, tark ja parajalt paks mees oma parimais aastais, maailma parim Karlsson.

E-kunstisalongil on veelgi uudist. Nimelt algab seal 4. detsembril kell 16 kunstioksjon, sedakorda juba kahekümne viies. Oksjonit juhtival Mart Sanderil on välja hõigata ka Va­le­rian Loigu suur maal «Salong», mille repro on oksjoni kataloogi esikaanel. Ühtekokku läheb enampakkumisele 30 autori 41 teost.

Ja lõpuks: E-kunstisalong laieneb. Müügisaalile ajaloolises pangahoones tuleb eelolevast nädalast lisa Taskus.

Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Karlssoni-kunstnik avas Tartus oma

Ilon Wikland, keda maailm teab kui Astrid Lindgreni raamatute üht viljakaimat illustreerijat, tuli eile Tartusse, et avada oma teoste väljapanek Seda saab näha kümme päeva Kaarsilla kõrval ajaloolises pangamajas tegutsevas E-kunstisalongis Ilon Wikland, keda maailm teab kui Astrid Lindgreni raamatute üht viljakaimat illustreerijat, tuli eile Tartusse, et avada oma teoste väljapanek. Seda saab näha kümme päeva Kaarsil..

Karlssoni-kunstnik avas Tartus oma näituse

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük