Kas kunstioksjon E-kunstisalongis oli E-kunstisalong korraldas pühapäeval oma esindusgaleriis raeplatsi vanas pangamajas 27. oksjoni. Kas see enampakkumine oli võrreldes varasematega masu silmas pidades tulemustelt tagasihoidlikum? Tartu Postimees Kas kunstioksjon E-kunstisalongis oli masu tõttu tagasihoidlikum?
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kas kunstioksjon E-kunstisalongis oli masu tõttu tagasihoidlikum?

Raimu Hanson 29. nov. 2011

E-kunstisalong korraldas pühapäeval oma esindusgaleriis raeplatsi vanas pangamajas 27. oksjoni. Kas see enampakkumine oli võrreldes varasematega masu silmas pidades tulemustelt tagasihoidlikum?

Vastab E-kunstisalongi perenaine Tiia Karelson:

Ei, teist sellist oksjonit ei ole varem nähtudki. Galerii oli rahvast puupüsti täis. Kohti ei jätkunud, kataloogid said otsa. Laenasime toole headelt naabritelt, ikka tuli puudu. Osa rahvast seisis kolm ja pool tundi püsti. Ostukired olid laes.

Kui palju oksjonile pandud töödest ära müüsite?

Enampakkumisele laekunud 54 tööst sai uue omaniku 40, sealjuures kõik 15 Edgar Valteri maali. Valteri mõne töö hind kasvas peaaegu neljakordseks.

Millised olid kolm kõige kallimat ostu?

Kõige kallimad olid Konrad Mäe «Võrtsjärve maastik» aastast 1917, mille hind kasvas 35 500 eurolt 41 000 eurole, Johannes Võerahansu «Lõuna-Eesti talv» aastast 1948 (2800 eurolt 5100 eurole) ja Kristjan Tedre «Daaliad» aastast 1943 (2600 eurolt 4600 eurole).

Graafikast tegi ilma Marju Mutsu «Järv» aastast 1974, mille alghind oli 425 ja ostuhind 810 eurot.

Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kas kunstioksjon E-kunstisalongis oli

Vastab E-kunstisalongi perenaine Tiia Karelson: Ei, teist sellist oksjonit ei ole varem nähtudki Galerii oli rahvast puupüsti täis E-kunstisalong korraldas pühapäeval oma esindusgaleriis raeplatsi vanas pangamajas 27. oksjoni. Kas see enampakkumine oli võrreldes varasematega masu silmas pidades tulemustelt tagasihoidlikum?

Kas kunstioksjon E-kunstisalongis oli masu tõttu tagasihoidlikum?

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük