Kevadoksjon 2018 E-Kunstisalongi kevadoksjon toimub laupäeval, 7. aprillil kell 15 meie galeriis Tartus. Kõiki oksjonitöid saab vaadata meie galeriis ja kodulehel. Oksjonil on võimalik teha pakku. . Hind 20 eurot (sisaldab sissepääsu oksjonile kahele) Kevadoksjon 2018
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kevadoksjon 2018

E-Kunstisalongi kevadoksjon toimub laupäeval, 7. aprillil kell 15 meie galeriis Tartus. Kõiki oksjonitöid saab vaadata meie galeriis ja kodulehel. Oksjonil on võimalik teha pakku..

E-Kunstisalongi kevadoksjon toimub laupäeval, 7. aprillil kell 15 meie galeriis Tartus. Kõiki oksjonitöid saab vaadata meie galeriis ja kodulehel. Oksjonil on võimalik teha pakkumisi oksjoni ajal saalis, telefoni teel ja kirjalikult. Eelregistreerimise vormid leiab siit paremast veerust. Täidetud blanketid palume saata aadressil . Kataloogid on saadaval. Hind 20 eurot (sisaldab sissepääsu oksjonile kahele).Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevadoksjon 2018

E-Kunstisalongi kevadoksjon toimub laupäeval, 7 aprillil kell 15 meie galeriis Tartus E-Kunstisalongi kevadoksjon toimub laupäeval, 7. aprillil kell 15 meie galeriis Tartus. Kõiki oksjonitöid saab vaadata meie galeriis ja kodulehel. Oksjonil on võimalik teha pakku..

Kevadoksjon 2018

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük