Kevadoksjon 30 aprillil Koos saabuva kena kevadega toob E-Kunstisalong teie ette oma uue, 26. kunstioksjoni kollektsiooni. Tutvuge sellega meie koduleheküljel www. e-kunstisalong. ee /oksjon. Alates . . Küsige meilt pakkumise vormi Kevadoksjon 30. aprillil
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kevadoksjon 30. aprillil

Koos saabuva kena kevadega toob E-Kunstisalong teie ette oma uue, 26.kunstioksjoni kollektsiooni. Tutvuge sellega meie koduleheküljel www.e-kunstisalong.ee /oksjon. Alates ..

Koos saabuva kena kevadega toob E-Kunstisalong teie ette oma uue, 26.kunstioksjoni kollektsiooni. Tutvuge sellega meie koduleheküljel www.e-kunstisalong.ee /oksjon. Alates 20. aprillist 2011 on avatud oksjonitööde näitus meie galeriis Tartus Raekoja plats 20. Kataloogi küsige alates 23. aprillist. Kataloogi hind 20 EUR (sisaldab sissepääsu näitusetuurile ning oksjonile kahele). E-Kunstisalongi 26. oksjon toimub laupäeval, 30. aprillil 2011 kell 16 meie galeriis Tartus. Oksjonihaamrit hoiab hr Mart Sander. Tund enne oksjoni algust kell 15 on soovijatele muuseumikülastus näitusele "Eesti kunst paguluses" kuraatori juhatusel. Oksjoni afterparty volbriööl restoranis Atlantis (oksjonikataloogiga - 20%). Eelregistreerimine oksjonile on alanud, kuna kohtade arv on piiratud.
Võtame vastu ka kirjalikke pakkumisi. Küsige meilt pakkumise vormi.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevadoksjon 30 aprillil

Koos saabuva kena kevadega toob E-Kunstisalong teie ette oma uue, 26 kunstioksjoni kollektsiooni Koos saabuva kena kevadega toob E-Kunstisalong teie ette oma uue, 26.kunstioksjoni kollektsiooni. Tutvuge sellega meie koduleheküljel www.e-kunstisalong.ee /oksjon. Alates ..

Kevadoksjon 30. aprillil

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük