Kevadoksjon E-Kunstisalongi XXVIII oksjon toimub pühapäeval, 22. aprillil kell 15 meie galeriis Tartus, Raekoja plats 20. Enampakkumisele tulevad Ants Laikmaa, Kristjan Raua, Jaan Vahtra, Eduar. . Kataloogid müügil galeriis hinnaga 20 EUR Kevadoksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Kevadoksjon

E-Kunstisalongi XXVIII oksjon toimub pühapäeval, 22.aprillil kell 15 meie galeriis Tartus, Raekoja plats 20. Enampakkumisele tulevad Ants Laikmaa, Kristjan Raua, Jaan Vahtra, Eduar..

E-Kunstisalongi XXVIII oksjon toimub pühapäeval, 22.aprillil kell 15 meie galeriis Tartus, Raekoja plats 20. Enampakkumisele tulevad Ants Laikmaa, Kristjan Raua, Jaan Vahtra, Eduard Wiiralti, Eduard Kutsari, Kristjan Tederi, Rudolf Sepa, Edgar Valteri, jpt. tööd. Oksjonihaamrit hoiab hr. Mart Sander. Kõik tööd on läbinud ekspertiisi ja varustatud autentsust tõendavate sertifikaatidega. Teosed on raamitud. Kõik oksjonitööd on nii galeriis kui kodulehel eksponeeritud. Kell 14, tund enne oksjonit, ootame teid huvitavale retkele kunstimaailma meie kõrvalmajas Tartu Kunstimuuseumis. Kunstiteadlase Tiiu Talvistu juhtimisel saame ülevaate näitusest "Inimene poolsajandis" (vaata ka Inimene poolsajandis). Sissepääs nii oksjonile kui muuseumisse kataloogiga (kehtib pääsmena kahele). Kataloogid müügil galeriis hinnaga 20 EUR.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevadoksjon

E-Kunstisalongi XXVIII oksjon toimub pühapäeval, 22 aprillil kell 15 meie galeriis Tartus, Raekoja plats 20 E-Kunstisalongi XXVIII oksjon toimub pühapäeval, 22.aprillil kell 15 meie galeriis Tartus, Raekoja plats 20. Enampakkumisele tulevad Ants Laikmaa, Kristjan Raua, Jaan Vahtra, Eduar..

Kevadoksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük