Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis "Julgemini kui teised ja varem kui teised tema aja eesti maalijad põgeneb ta visionaarselt ettekujutuslikku nägemislaadi," nii on kunstnikust kirjutanud kunstiteadlane Ene Lamp. Alles 30. eluaastates astus Ellinor Aiki Pallasesse, mille lõpetas Nikolai Triigi õpilasena maali erialal. Kunstnik oli sõltumatu oma kaasaja trendidest ning jäi truuks talle ainuomase maalilahenduse juurde. Ta maalis julgete toonidega ning kasutas ära värvi füüsilisi omadusi, kattes maalipind väga pastoosselt ning faktuurselt. Aiki meisterdas oma töödele raamid ise, nii moodustavad nii raam kui maal tervikliku teose. Pallase meistrite looming Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis Aiki Ellinor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis
Ellinor Aiki (1893 - 1969)

Kressid

1947 Õli, vineer. Signatuuriga. Originaalraamiga. 35,2 x 42
Alghind: € €1000, lõpphind: € 1 325
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

"Julgemini kui teised ja varem kui teised tema aja eesti maalijad põgeneb ta visionaarselt ettekujutuslikku nägemislaadi," nii on kunstnikust kirjutanud kunstiteadlane Ene Lamp.
Alles 30. eluaastates astus Ellinor Aiki Pallasesse, mille lõpetas Nikolai Triigi õpilasena maali erialal.
Kunstnik oli sõltumatu oma kaasaja trendidest ning jäi truuks talle ainuomase maalilahenduse juurde. Ta maalis julgete toonidega ning kasutas ära värvi füüsilisi omadusi, kattes maalipind väga pastoosselt ning faktuurselt.
Aiki meisterdas oma töödele raamid ise, nii moodustavad nii raam kui maal tervikliku teose.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis

Ellinor Aiki (1893 - 1969) Kressid 1947 Õli, vineer Signatuuriga "Julgemini kui teised ja varem kui teised tema aja eesti maalijad põgeneb ta visionaarselt ettekujutuslikku nägemislaadi," nii on kunstnikust kirjutanud kunstiteadlane Ene Lamp. Alles 30. eluaastates astus Ellinor Aiki Pallasesse, mille lõpetas Nikolai Triigi õpilasena maali erialal. Kunstnik oli sõltumatu oma kaasaja trendidest ning jäi truuks talle ainuomase maalilahenduse juurde. Ta maalis julgete toonidega ning kasutas ära värvi füüsilisi omadusi, kattes maalipind väga pastoosselt ning faktuurselt. Aiki meisterdas oma töödele raamid ise, nii moodustavad nii raam kui maal tervikliku teose.

Kressid, Ellinor Aiki E-kunstisalongis

Aiki Ellinor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük