Krimmi maastik, Viktor Le¹kin 1950. aastate lõpus korraldati kunstnikele loomingulisi komandeeringuid mööda Nõukogude Liidu vabariike. Selle taga oli nii toonane suurem "kampaania", mille eesmärk oli soodustada rahvaste vahelist sõprust, kui ka kunstnike soov leida värsket inspiratsiooni. Kunstiloolane Kadri Asmer on kirjutanud: "Kui enne Teist maailmasõda oli igatsetud sihtpunkt Vahemere piirkond, siis nõukogude ajal asendas seda Musta mere ääres asuv Krimmi poolsaar oma lõunamaise eksootika ja valgusega. " Viktor Le¹kini 1961. aasta loomingust leiab mitmeid värvirikkaid Krimmi maastikuvaateid, mis olid eksponeeritud ka 1960ndate ülevaatenäitustel (nt "Tallinna kunstnike näitus" 1961-1962). Loe lisaks Müüdud Krimmi maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis Le¹kin Viktor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Krimmi maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis
Viktor Le¹kin (1914-1998)

Krimmi maastik

1961. Õli, lõuend. 80x130. Signatuur taga.
Hind: € 3 250 raamitud

1950. aastate lõpus korraldati kunstnikele loomingulisi komandeeringuid mööda Nõukogude Liidu vabariike. Selle taga oli nii toonane suurem "kampaania", mille eesmärk oli soodustada rahvaste vahelist sõprust, kui ka kunstnike soov leida värsket inspiratsiooni. Kunstiloolane Kadri Asmer on kirjutanud: "Kui enne Teist maailmasõda oli igatsetud sihtpunkt Vahemere piirkond, siis nõukogude ajal asendas seda Musta mere ääres asuv Krimmi poolsaar oma lõunamaise eksootika ja valgusega."
Viktor Le¹kini 1961. aasta loomingust leiab mitmeid värvirikkaid Krimmi maastikuvaateid, mis olid eksponeeritud ka 1960ndate ülevaatenäitustel (nt "Tallinna kunstnike näitus" 1961-1962).

Müüdud


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Krimmi maastik, Viktor Le¹kin

Viktor Le¹kin (1914-1998) Krimmi maastik 1961 Õli, lõuend 1950. aastate lõpus korraldati kunstnikele loomingulisi komandeeringuid mööda Nõukogude Liidu vabariike. Selle taga oli nii toonane suurem "kampaania", mille eesmärk oli soodustada rahvaste vahelist sõprust, kui ka kunstnike soov leida värsket inspiratsiooni. Kunstiloolane Kadri Asmer on kirjutanud: "Kui enne Teist maailmasõda oli igatsetud sihtpunkt Vahemere piirkond, siis nõukogude ajal asendas seda Musta mere ääres asuv Krimmi poolsaar oma lõunamaise eksootika ja valgusega."Viktor Le¹kini 1961. aasta loomingust leiab mitmeid värvirikkaid Krimmi maastikuvaateid, mis olid eksponeeritud ka 1960ndate ülevaatenäitustel (nt "Tallinna kunstnike näitus" 1961-1962).

Krimmi maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Le¹kin Viktor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük