Kütja, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis 1950. aastatel domineerivad Linda Kits-Mägi loomingus interjöörid ja portreed, seal juures on asendunud kunstniku maalilaadile omane helgus ja heledus tumeda ning vaoshoitud koloriidiga. Maal „Kütja“ eristub kunstniku tavapärasest motiivivalikust, tõenäoliselt on tegemist tellimustöö eelkavandiga, milles kunstnik on markeerinud ära proportsioonid ja värvipinnad. Teos on ajastutruu nii teemavalikult kui meeleolult, millega kunstnik on rõhutanud kütja töö tõsidust ja raskust. aastast Kütja, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis Kits-Mägi Linda
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kütja, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis
Linda Kits-Mägi (1916-1990)

Kütja

1959. Õli, lõuend papil. 69,5x49. Signatuuriga.
Hind: € 2 900 raamitud

1950. aastatel domineerivad Linda Kits-Mägi loomingus interjöörid ja portreed, seal juures on asendunud kunstniku maalilaadile omane helgus ja heledus tumeda ning vaoshoitud koloriidiga. Maal „Kütja“ eristub kunstniku tavapärasest motiivivalikust, tõenäoliselt on tegemist tellimustöö eelkavandiga, milles kunstnik on markeerinud ära proportsioonid ja värvipinnad.
Teos on ajastutruu nii teemavalikult kui meeleolult, millega kunstnik on rõhutanud kütja töö tõsidust ja raskust.

Soovin broneerida


Linda Kits-Mägi (1916-1990)
Maalikunstnik Linda Kits-Mägi sündis 1916 Venemaal Jekaterinburgis. Suri 1990. aastal Tartus. Kunstnik Elmar Kitse abikaasa. Õppis alates 1934. aastast Pallases. Lõpetas Tartu Kõrgema Kujutava Kunsti Kursused 1943. aastal Ado Vabbe õpilasena. Seejärel töötas Tartus vabakunstnikuna.Loonud peamiselt natüürmorte, lille- ja interjöörimaale.Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kütja, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Linda Kits-Mägi (1916-1990) Kütja 1959 Õli, lõuend papil 1950. aastatel domineerivad Linda Kits-Mägi loomingus interjöörid ja portreed, seal juures on asendunud kunstniku maalilaadile omane helgus ja heledus tumeda ning vaoshoitud koloriidiga. Maal „Kütja“ eristub kunstniku tavapärasest motiivivalikust, tõenäoliselt on tegemist tellimustöö eelkavandiga, milles kunstnik on markeerinud ära proportsioonid ja värvipinnad.Teos on ajastutruu nii teemavalikult kui meeleolult, millega kunstnik on rõhutanud kütja töö tõsidust ja raskust.

Kütja, Linda Kits-Mägi E-kunstisalongis

Kits-Mägi Linda
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük