Läänemaa talu, Johannes Riismann Johannes August Riismann sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921. Riismannile on omane Laikmaa värvikäsitlus, nii et ta laseb erikarva värvipeegeldustel särada vastu nii majalt kui põllult ning puudelt. Johannes Riismannilt on töid teada väga vähe ning peamiselt on mainitud linnavaateid. Seda enam pakub huvi talumotiiv, mis on Riismanni loomingus ilmselt haruldane. "Läänemaa talu“ võib olla pärit Laikmaa ateljees õppimise ajast - või on loodud ehk meenutusena. Ta sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921 Läänemaa talu, Johannes Riismann E-kunstisalongis Riismann Johannes
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Läänemaa talu, Johannes Riismann E-kunstisalongis
Johannes Riismann (1903-1967)

Läänemaa talu

Pastell, paber. Signeeritud. Ava 32x47
Alghind: € €700
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Johannes August Riismann sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921.

Riismannile on omane Laikmaa värvikäsitlus, nii et ta laseb erikarva värvipeegeldustel särada vastu nii majalt kui põllult ning puudelt. Johannes Riismannilt on töid teada väga vähe ning peamiselt on mainitud linnavaateid. Seda enam pakub huvi talumotiiv, mis on Riismanni loomingus ilmselt haruldane. "Läänemaa talu“ võib olla pärit Laikmaa ateljees õppimise ajast - või on loodud ehk meenutusena.Johannes Riismann (1903-1967)
Johannes August Riismann sündis 1903. aastal ja suri 1967. aastal. Ta sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Läänemaa talu, Johannes Riismann

Johannes Riismann (1903-1967) Läänemaa talu Pastell, paber Signeeritud Johannes August Riismann sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921.Riismannile on omane Laikmaa värvikäsitlus, nii et ta laseb erikarva värvipeegeldustel särada vastu nii majalt kui põllult ning puudelt. Johannes Riismannilt on töid teada väga vähe ning peamiselt on mainitud linnavaateid. Seda enam pakub huvi talumotiiv, mis on Riismanni loomingus ilmselt haruldane. "Läänemaa talu“ võib olla pärit Laikmaa ateljees õppimise ajast - või on loodud ehk meenutusena.

Läänemaa talu, Johannes Riismann E-kunstisalongis

Riismann Johannes
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük