Läänemaa talu, Johannes Riismann Johannes August Riismann sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921. Riismannile on omane Laikmaa värvikäsitlus, nii et ta laseb erikarva värvipeegeldustel särada vastu nii majalt kui põllult ning puudelt. Johannes Riismannilt on töid teada väga vähe ning peamiselt on mainitud linnavaateid. Seda enam pakub huvi talumotiiv, mis on Riismanni loomingus ilmselt haruldane. "Läänemaa talu“ võib olla pärit Laikmaa ateljees õppimise ajast - või on loodud ehk meenutusena. Ta sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921 Läänemaa talu, Johannes Riismann E-kunstisalongis Riismann Johannes
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Läänemaa talu, Johannes Riismann E-kunstisalongis

Läänemaa talu

Pastell, paber. Signeeritud. Ava 32x47
Alghind: € 700
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Johannes August Riismann sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921.

Riismannile on omane Laikmaa värvikäsitlus, nii et ta laseb erikarva värvipeegeldustel särada vastu nii majalt kui põllult ning puudelt. Johannes Riismannilt on töid teada väga vähe ning peamiselt on mainitud linnavaateid. Seda enam pakub huvi talumotiiv, mis on Riismanni loomingus ilmselt haruldane. "Läänemaa talu“ võib olla pärit Laikmaa ateljees õppimise ajast - või on loodud ehk meenutusena.Johannes Riismann
Johannes August Riismann sündis 1903. aastal ja suri 1967. aastal. Ta sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Läänemaa talu, Johannes Riismann

Johannes Riismann Läänemaa talu Pastell, paber Signeeritud Johannes August Riismann sai oma kunstihariduse Ants Laikmaa ateljeekoolis õppides aastatel 1919-1921.Riismannile on omane Laikmaa värvikäsitlus, nii et ta laseb erikarva värvipeegeldustel särada vastu nii majalt kui põllult ning puudelt. Johannes Riismannilt on töid teada väga vähe ning peamiselt on mainitud linnavaateid. Seda enam pakub huvi talumotiiv, mis on Riismanni loomingus ilmselt haruldane. "Läänemaa talu“ võib olla pärit Laikmaa ateljees õppimise ajast - või on loodud ehk meenutusena.

Läänemaa talu, Johannes Riismann E-kunstisalongis

Riismann Johannes
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük