Lola, Sirje Okas-Ainso E-kunstisalongis Okas-Ainso omandas kunstiteadmised alles siis, kui teaduskraad biokeemia alal oli juba olemas. Ta astus 1975. aastal Potsdami New Yorgi Osariigi Ülikooli kunsti õppima ning hakkas õige pea esinema näitustel. Maalivaldkondadest on Okas-Ainso jaoks kõige köitvamad tantsumaailm, liikumine, portreed ja eksootiline loodus. Kunstniku isikunäitused on toimunud üle maailma, sh USA-s, Boliivias, Eestis, Soomes ja Kanadas. Kunstiteadlane Kersti Koll on Okas-Ainsot tutvustanud nii: "Eestist pärit, Lõuna-Ameerikas üles kasvanud, New Yorgis elava ja laialdaselt maailmas ringi reisinud kunstniku loomingus ja värvikäsitluses peegeldub ilmekalt ta mitmekultuuriline ja -keeleline taust. " Kunstniku isikunäitused on toimunud üle maailma, sh USA-s, Boliivias, Eestis, Soomes ja Kanadas Lola, Sirje Okas-Ainso E-kunstisalongis Okas-Ainso Sirje
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lola, Sirje Okas-Ainso E-kunstisalongis
Sirje Okas-Ainso (sünd 1936)

Lola

1999 Õli, lõuend. Signatuuriga. 91x61
Alghind: € €1150
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Okas-Ainso omandas kunstiteadmised alles siis, kui teaduskraad
biokeemia alal oli juba olemas. Ta astus 1975. aastal Potsdami
New Yorgi Osariigi Ülikooli kunsti õppima ning hakkas õige
pea esinema näitustel. Maalivaldkondadest on Okas-Ainso jaoks
kõige köitvamad tantsumaailm, liikumine, portreed ja eksootiline
loodus. Kunstniku isikunäitused on toimunud üle maailma,
sh USA-s, Boliivias, Eestis, Soomes ja Kanadas. Kunstiteadlane
Kersti Koll on Okas-Ainsot tutvustanud nii: "Eestist pärit,
Lõuna-Ameerikas üles kasvanud, New Yorgis elava ja laialdaselt
maailmas ringi reisinud kunstniku loomingus ja värvikäsitluses
peegeldub ilmekalt ta mitmekultuuriline ja -keeleline taust."Sirje Okas-Ainso (sünd 1936)
Sündinud 1936. aastal Tartus. Lahkus 1944. aastal Saksmaale ning sealt Argentiinasse, kus omandas biokeemiku kraadi, täna elab USA-s. Kunsti on ta õppinud New Yorgi riigiülikoolis. Maalivaldkondadest on Okas-Ainso jaoks kõige köitvamad tantsumaailm, liikumine, portreed ja eksootiline loodus. Kunstniku isikunäitused on toimunud üle maailma, sh USA-s, Boliivias, Eestis, Soomes ja Kanadas.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lola, Sirje Okas-Ainso E-kunstisalongis

Sirje Okas-Ainso (sünd 1936) Lola 1999 Õli, lõuend Signatuuriga Okas-Ainso omandas kunstiteadmised alles siis, kui teaduskraadbiokeemia alal oli juba olemas. Ta astus 1975. aastal PotsdamiNew Yorgi Osariigi Ülikooli kunsti õppima ning hakkas õigepea esinema näitustel. Maalivaldkondadest on Okas-Ainso jaokskõige köitvamad tantsumaailm, liikumine, portreed ja eksootilineloodus. Kunstniku isikunäitused on toimunud üle maailma,sh USA-s, Boliivias, Eestis, Soomes ja Kanadas. KunstiteadlaneKersti Koll on Okas-Ainsot tutvustanud nii: "Eestist pärit,Lõuna-Ameerikas üles kasvanud, New Yorgis elava ja laialdaseltmaailmas ringi reisinud kunstniku loomingus ja värvikäsitlusespeegeldub ilmekalt ta mitmekultuuriline ja -keeleline taust."

Lola, Sirje Okas-Ainso E-kunstisalongis

Okas-Ainso Sirje
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük