Maal püüdleb rekordit ©2002-2003 Postimees Maal püüdleb rekordit
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Maal püüdleb rekordit

Tartu pildile püüdmise päeva peakorraldaja, E-kunstisalongi juhataja Tiia Karelson peab kunstnike tänavale toomise üritusest sada korda raskemaks ühe korraliku oksjoni pidamist.

Üks selliseid seisab tal ees kolmapäeval Tallinnas Mustpeade majas, kus ühe maali hind võib püstitada Eesti rekordi.

Umbes 40 oksjonipildi hulgas on ühest Tartu vanast räämas korterist pärit suuremat mõõtu maal, mille autoriks osutus pärast põhjalikku uurimist ukraina kunstnik Mikola Pimonenko (1862-1912). «Sellest maalist võib tulla Eesti kunstioksjonite rekord, mis senini on 1 006 000 krooni,» ütles Karelson.

Oksjonipildid on praegu välja pandud ühes uues väikeses galeriis Tallinnas. Nimelt avas seni Tartus sisustus-E-kaubamajas tegutsenud E-kunstisalong Rocca al Mare kaubanduskeskuses poolteist nädalat tagasi oma esinduse, mille juures on ka väike galerii.

Mullu jaanuarist juunini proovis E-kunstisalong pealinnas kunsti müüa Pikas tänavas. Sulgemise põhjustas Karelsoni sõnul asjaolu, et seal polnud parklat, ent kunstiteoste ostjad liiguvad ringi autodega.

Nii nagu mullu, sünnib ka tänavu E-kunstisalongi eestvõttel korraldatud Tartu pildile püüdmise päeva lõpptulemusena kunstikalender. Enne veel - umbes nelja nädala pärast - saab näha samal teemal väljapanekut Atlantises ja E-kunstisalongis.


©2002-2003 Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maal püüdleb rekordit

Tartu pildile püüdmise päeva peakorraldaja, E-kunstisalongi juhataja Tiia Karelson peab kunstnike tänavale toomise üritusest sada korda raskemaks ühe korraliku oksjoni pidamist Üks selliseid seisab tal ees kolmapäeval Tallinnas Mustpeade majas, kus ühe maali hind võib püstitada Eesti rekordi

Maal püüdleb rekordit

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük