Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis Ilmar Linnat otsustas 1935. aastal astuda "Pallasesse“ ning lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1947. aastal. Samal ajal alustas Linnat ka näituse- ja pedagoogitegevust Tartus, jätkates hiljem Tallinnas ERKI-s. On huvitav heita pilku kunstiloomingu tagatuppa - näha tema originaaljoonistust, vahest isegi otse natuurist tehtud? Linnat annab oma käekirjale omaselt edasi Eestimaa künklikke maastikuvorme, stiliseerides neid kandilisemaks. Meeleolu lisavad kollakaks värvunud kasepuud ning tagaplaanil asuv küla koos kirikutorniga. Meistrilt rahvale Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis Linnat Ilmar
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Maastik

1970 Segatehnika, paber. Signeeritud. Lm. 29x42
Alghind: € 280
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Ilmar Linnat otsustas 1935.aastal astuda "Pallasesse“ ning lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1947. aastal. Samal ajal alustas Linnat ka näituse- ja pedagoogitegevust Tartus, jätkates hiljem Tallinnas ERKI-s.

On huvitav heita pilku kunstiloomingu tagatuppa - näha tema originaaljoonistust, vahest isegi otse natuurist tehtud? Linnat annab oma käekirjale omaselt edasi Eestimaa künklikke maastikuvorme, stiliseerides neid kandilisemaks. Meeleolu lisavad kollakaks värvunud kasepuud ning tagaplaanil asuv küla koos kirikutorniga.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Ilmar Linnat Maastik 1970 Segatehnika, paber Signeeritud Ilmar Linnat otsustas 1935.aastal astuda "Pallasesse“ ning lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1947. aastal. Samal ajal alustas Linnat ka näituse- ja pedagoogitegevust Tartus, jätkates hiljem Tallinnas ERKI-s.On huvitav heita pilku kunstiloomingu tagatuppa - näha tema originaaljoonistust, vahest isegi otse natuurist tehtud? Linnat annab oma käekirjale omaselt edasi Eestimaa künklikke maastikuvorme, stiliseerides neid kandilisemaks. Meeleolu lisavad kollakaks värvunud kasepuud ning tagaplaanil asuv küla koos kirikutorniga.

Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Linnat Ilmar
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük