Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis Ilmar Linnat otsustas 1935. aastal astuda "Pallasesse“ ning lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1947. aastal. Samal ajal alustas Linnat ka näituse- ja pedagoogitegevust Tartus, jätkates hiljem Tallinnas ERKI-s. On huvitav heita pilku kunstiloomingu tagatuppa - näha tema originaaljoonistust, vahest isegi otse natuurist tehtud? Linnat annab oma käekirjale omaselt edasi Eestimaa künklikke maastikuvorme, stiliseerides neid kandilisemaks. Meeleolu lisavad kollakaks värvunud kasepuud ning tagaplaanil asuv küla koos kirikutorniga. 2002 Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis Linnat Ilmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis
Ilmar Linnat (1914 - 1987)

Maastik

1970 Segatehnika, paber. Signeeritud. Lm. 29x42
Alghind: € €280
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Ilmar Linnat otsustas 1935.aastal astuda "Pallasesse“ ning lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1947. aastal. Samal ajal alustas Linnat ka näituse- ja pedagoogitegevust Tartus, jätkates hiljem Tallinnas ERKI-s.

On huvitav heita pilku kunstiloomingu tagatuppa - näha tema originaaljoonistust, vahest isegi otse natuurist tehtud? Linnat annab oma käekirjale omaselt edasi Eestimaa künklikke maastikuvorme, stiliseerides neid kandilisemaks. Meeleolu lisavad kollakaks värvunud kasepuud ning tagaplaanil asuv küla koos kirikutorniga.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Ilmar Linnat (1914 - 1987) Maastik 1970 Segatehnika, paber Signeeritud Ilmar Linnat otsustas 1935.aastal astuda "Pallasesse“ ning lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1947. aastal. Samal ajal alustas Linnat ka näituse- ja pedagoogitegevust Tartus, jätkates hiljem Tallinnas ERKI-s.On huvitav heita pilku kunstiloomingu tagatuppa - näha tema originaaljoonistust, vahest isegi otse natuurist tehtud? Linnat annab oma käekirjale omaselt edasi Eestimaa künklikke maastikuvorme, stiliseerides neid kandilisemaks. Meeleolu lisavad kollakaks värvunud kasepuud ning tagaplaanil asuv küla koos kirikutorniga.

Maastik, Ilmar Linnat E-kunstisalongis

Linnat Ilmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük