Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis Kurismaa on Eesti esimesi avangardiste ja kineetilise kunsti viljelejaid. Loonud popkunstimõjulisi kineetilisi skulptuure ja valgusobjekte. Anu Liivak kirjutab:"Kurismaa maalilooming 1970. aastatest tänaseni on kulgenud abstraktse maalilisuse radadel. Talle on omased intensiivsed toonid ning sensuaalselt sulavad vormid. 1970. aastate maalides organiseerivad värvilaigud pildi kahemõõtmelist pinda. Kunstnik tundub olevat maalinud kujuteldavate maastike meeleolupilte, emotsionaalsete seisundite peegeldusi. Ta armastab valget alusmaali läbi kumada laskvat transparentset maalimislaadi, kasutab sageli sulatamisvõtteid ning eelistab värvilaigu isikupäratut mõju pintslitõmbe personaalsusele. " (Eesti kunstnikud 1,1998) " (Eesti kunstnikud 1,1998) Loe lisaks Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis Kurismaa Kaarel
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis

Maastik

1972 Õli, lõuend. Signeeritud. 47 x 68
Alghind: 19 000/ € 1 214
8. Meistrilt rahvale
06.10.2002 Tartu Linnamuuseum

Kurismaa on Eesti esimesi avangardiste ja kineetilise kunsti viljelejaid. Loonud popkunstimõjulisi kineetilisi skulptuure ja valgusobjekte.Anu Liivak kirjutab:"Kurismaa maalilooming 1970. aastatest tänaseni on kulgenud abstraktse maalilisuse radadel. Talle on omased intensiivsed toonid ning sensuaalselt sulavad vormid. 1970. aastate maalides organiseerivad värvilaigud pildi kahemõõtmelist pinda. Kunstnik tundub olevat maalinud kujuteldavate maastike meeleolupilte, emotsionaalsete seisundite peegeldusi. Ta armastab valget alusmaali läbi kumada laskvat transparentset maalimislaadi, kasutab sageli sulatamisvõtteid ning eelistab värvilaigu isikupäratut mõju pintslitõmbe personaalsusele." (Eesti kunstnikud 1,1998)Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis

Kaarel Kurismaa Maastik 1972 Õli, lõuend Signeeritud Kurismaa on Eesti esimesi avangardiste ja kineetilise kunsti viljelejaid. Loonud popkunstimõjulisi kineetilisi skulptuure ja valgusobjekte.Anu Liivak kirjutab:"Kurismaa maalilooming 1970. aastatest tänaseni on kulgenud abstraktse maalilisuse radadel. Talle on omased intensiivsed toonid ning sensuaalselt sulavad vormid. 1970. aastate maalides organiseerivad värvilaigud pildi kahemõõtmelist pinda. Kunstnik tundub olevat maalinud kujuteldavate maastike meeleolupilte, emotsionaalsete seisundite peegeldusi. Ta armastab valget alusmaali läbi kumada laskvat transparentset maalimislaadi, kasutab sageli sulatamisvõtteid ning eelistab värvilaigu isikupäratut mõju pintslitõmbe personaalsusele." (Eesti kunstnikud 1,1998)

Maastik, Kaarel Kurismaa E-kunstisalongis

Kurismaa Kaarel
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük