Maastik järvega, Peeter Adolf Sink viljeles õlimaali ja akvarelli, kuid valdav osa tema loomingust on pastellitehnikas. "Maastikuvaateis eelistas ta motiive, mis on ajendanud ka paljusid tema luuletusi: kanarbikunõmmi, vaikseid loojanguhetki randadel ja keerukaid pilvemaastikke. /. . . / Peeter Singi kanarbikunõmmedes ja rannavaateis võib ära tunda Nikolai Triigi juugendlikku tumedat paletti ja lineaarsust, pilvemaastikud meenutavad kohati Kondrad Mäge, keda ta samuti pidas oma õpetajaks,“ on kirjutanud kunstiteadlane Juta Kivimäe Singi loomingust. Loe lisaks Maastik järvega, Peeter Adolf Sink E-kunstisalongis Sink Peeter Adolf
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik järvega, Peeter Adolf Sink E-kunstisalongis
Peeter Adolf Sink (1902-1957)

Maastik järvega

1933 Pastell, paber. Signatuuriga. Ava 33,5x49,5
Alghind: € €450
37. E-Kunstisalongi XXXVII oksjon
05.11.2016 Tartu galeriis kell 15

Sink viljeles õlimaali ja akvarelli, kuid valdav osa tema loomingust on pastellitehnikas. "Maastikuvaateis eelistas ta motiive, mis on ajendanud ka paljusid tema luuletusi: kanarbikunõmmi, vaikseid loojanguhetki randadel ja keerukaid pilvemaastikke. /.../ Peeter Singi kanarbikunõmmedes ja rannavaateis võib ära tunda Nikolai Triigi juugendlikku tumedat paletti ja lineaarsust, pilvemaastikud meenutavad kohati Kondrad Mäge, keda ta samuti pidas oma õpetajaks,“ on kirjutanud kunstiteadlane Juta Kivimäe Singi loomingust.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik järvega, Peeter Adolf

Peeter Adolf Sink (1902-1957) Maastik järvega 1933 Pastell, paber Signatuuriga Sink viljeles õlimaali ja akvarelli, kuid valdav osa tema loomingust on pastellitehnikas. "Maastikuvaateis eelistas ta motiive, mis on ajendanud ka paljusid tema luuletusi: kanarbikunõmmi, vaikseid loojanguhetki randadel ja keerukaid pilvemaastikke. /.../ Peeter Singi kanarbikunõmmedes ja rannavaateis võib ära tunda Nikolai Triigi juugendlikku tumedat paletti ja lineaarsust, pilvemaastikud meenutavad kohati Kondrad Mäge, keda ta samuti pidas oma õpetajaks,“ on kirjutanud kunstiteadlane Juta Kivimäe Singi loomingust.

Maastik järvega, Peeter Adolf Sink E-kunstisalongis

Sink Peeter Adolf
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük