Maastik majaga, Aarne Miikmaa Aarne Miikmaa alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning jätkas Kõrgemas Kunstikoolis „Pallas“, mille lõpetas 1938. aastal. Kunstiajaloolane Taimo Kuusik on kirjutanud Miikmaa maastike pallaslikust käsitluslaadist: „Aarne Miikmaa maastikud on rahulikud, veidi romantilise meeleoluga. Kunstnik on valinud kujutamisobjektiks intiimsed nurgakesed või kõige tavalisemad looduslõigud. A. Miikmaa maastikes on muljete värskust, õhku ja valgust. Rohekashallide toonide varjundirohkus annab tunnistust „Pallase“ koolist“. - € Tulen ise järele Postiaadress, kuhu kuller toob* Arve saaja* -- vali -- Eraisik Juriidiline isik (firma) Firma nimi* Palun kirjuta enda nimi Telefoni kirjutamine on vajalik Kontrolli e-maili õigsust Palun vali kohaletoimetamise viis Kirjuta postiaadress, kuhu kuller toob Palun vali, kes on arve saaja Kirjuta arve saaja nimi Maastik majaga, Aarne Miikmaa E-kunstisalongis Miikmaa Aarne
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik majaga, Aarne Miikmaa E-kunstisalongis
Aarne Miikmaa (1908 - 1942)

Maastik majaga

1939. Õli, lõuend. 49,5x63,5. Signatuuriga.
Hind: € 5 580 raamitud

Aarne Miikmaa alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning jätkas Kõrgemas Kunstikoolis „Pallas“, mille lõpetas 1938. aastal. Kunstiajaloolane Taimo Kuusik on kirjutanud Miikmaa maastike pallaslikust käsitluslaadist: „Aarne Miikmaa maastikud on rahulikud, veidi romantilise meeleoluga. Kunstnik on valinud kujutamisobjektiks intiimsed nurgakesed või kõige tavalisemad looduslõigud. A. Miikmaa maastikes on muljete värskust, õhku ja valgust. Rohekashallide toonide varjundirohkus annab tunnistust „Pallase“ koolist“.

Soovin broneerida


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik majaga, Aarne Miikmaa

Aarne Miikmaa (1908 - 1942) Maastik majaga 1939 Õli, lõuend Aarne Miikmaa alustas kunstiõpinguid Ants Laikmaa ateljeekoolis ning jätkas Kõrgemas Kunstikoolis „Pallas“, mille lõpetas 1938. aastal. Kunstiajaloolane Taimo Kuusik on kirjutanud Miikmaa maastike pallaslikust käsitluslaadist: „Aarne Miikmaa maastikud on rahulikud, veidi romantilise meeleoluga. Kunstnik on valinud kujutamisobjektiks intiimsed nurgakesed või kõige tavalisemad looduslõigud. A. Miikmaa maastikes on muljete värskust, õhku ja valgust. Rohekashallide toonide varjundirohkus annab tunnistust „Pallase“ koolist“.

Maastik majaga, Aarne Miikmaa E-kunstisalongis

Miikmaa Aarne
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük