Maastik veskiga, Luulik Kokamägi Luulik Kokamägi astus 1939. aastal Riigi Kõrgemasse Kunstikooli, kuid oli 1940. aastal sunnitud õpingud majanduslikel põhjusetl katkestama. Jätkas 1947. aastal haridusteed Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kui Tartu instituut 1951. aastal likvideeriti, jätkas Kokamägi õpinguid ERKI-s, mille lõpetas 1953. aastal Johannes Võerahansu juhendamisel. Pärast lõpetamist töötas Tallinnas Kunstitoodete Kombinaadi dekooriateljees, seejärel tegutses vabakunstnikuna. Kunstniku loomepärandisse kuuluvad intiimsed portreekompositsioonid ning natuurilähedases laadis maastikud, millest kunstiteadlane Kaalu Kirme on kirjutanud: „Loodus oma värvirikkusega erinevatel aastaaegadel on olnud kunstnikule ammendamatuks varaaidaks. Siit on arenenud ka tema maitsekas ja väljendusrikas koloriit. “ “ Loe lisaks Maastik veskiga, Luulik Kokamägi E-kunstisalongis Kokamägi Luulik
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maastik veskiga, Luulik Kokamägi E-kunstisalongis
Luulik Kokamägi (1921–1986)

Maastik veskiga

1960. Õli, papp. 43,5x61. Signatuuriga.
Alghind: € €1900, lõpphind: € 3200
48. E-Kunstisalongi XLVIII oksjon
07.11.2021 Tartu galeriis kell 13

Luulik Kokamägi astus 1939. aastal Riigi Kõrgemasse Kunstikooli, kuid oli 1940. aastal sunnitud õpingud majanduslikel põhjusetl katkestama. Jätkas 1947. aastal haridusteed Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kui Tartu instituut 1951. aastal likvideeriti, jätkas Kokamägi õpinguid ERKI-s, mille lõpetas 1953. aastal Johannes Võerahansu juhendamisel. Pärast lõpetamist töötas Tallinnas Kunstitoodete Kombinaadi dekooriateljees, seejärel tegutses vabakunstnikuna. Kunstniku loomepärandisse kuuluvad intiimsed portreekompositsioonid ning natuurilähedases laadis maastikud, millest kunstiteadlane Kaalu Kirme on kirjutanud: „Loodus oma värvirikkusega erinevatel aastaaegadel on olnud kunstnikule ammendamatuks varaaidaks. Siit on arenenud ka tema maitsekas ja väljendusrikas koloriit.“Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik veskiga, Luulik Kokamägi

Luulik Kokamägi (1921–1986) Maastik veskiga 1960 Õli, papp Luulik Kokamägi astus 1939. aastal Riigi Kõrgemasse Kunstikooli, kuid oli 1940. aastal sunnitud õpingud majanduslikel põhjusetl katkestama. Jätkas 1947. aastal haridusteed Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Kui Tartu instituut 1951. aastal likvideeriti, jätkas Kokamägi õpinguid ERKI-s, mille lõpetas 1953. aastal Johannes Võerahansu juhendamisel. Pärast lõpetamist töötas Tallinnas Kunstitoodete Kombinaadi dekooriateljees, seejärel tegutses vabakunstnikuna. Kunstniku loomepärandisse kuuluvad intiimsed portreekompositsioonid ning natuurilähedases laadis maastikud, millest kunstiteadlane Kaalu Kirme on kirjutanud: „Loodus oma värvirikkusega erinevatel aastaaegadel on olnud kunstnikule ammendamatuks varaaidaks. Siit on arenenud ka tema maitsekas ja väljendusrikas koloriit.“

Maastik veskiga, Luulik Kokamägi E-kunstisalongis

Kokamägi Luulik
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük