Mai Veskaru portree, Voldemar Professionaalsed kunstioskused sai Mellik Stieglitzi kunstikoolis ja Peterburi Kunstide Akadeemias. Hea kunstiharidusega Eestisse tagasi pöördudes alustas Mellik tööd pedagoogina Pallases. Juhtiva skulptorina koolitas Mellik välja järgmise põlvkonna plastikakunsti esindajad ning jätkas samal ajal tööd viljaka loovkunstnikuna. Kunstikriitik Hanno Kompus kirjutas Melliku portreeloomingu kohta 1930. II poolel nõnda: „Melliku peades astub meile vastu küpse mehe eksaktsus, iseteadlik rahu ja harmooniline terviklus“. Teos oli eksponeeritud KKSKV kevadnäitusel Tallinnas 1940. aastal ning on ära toodud Melliku monograafia (1985) teoste nimestikus nr 165 all. Mai Veskaru oli eesti tekstiilikunstnik, kes töötas ka Kadrioru lossi sisekujunduse loomisel. Loe lisaks Mai Veskaru portree, Voldemar Mellik E-kunstisalongis Mellik Voldemar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mai Veskaru portree, Voldemar Mellik E-kunstisalongis
Voldemar Mellik (1887–1949)

Mai Veskaru portree

1940 Pronks, puidust postamendil. 32 x 23,5 x 18. Signatuuriga.
Alghind: € €2900
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Professionaalsed kunstioskused sai Mellik Stieglitzi kunstikoolis ja Peterburi Kunstide Akadeemias. Hea kunstiharidusega Eestisse tagasi pöördudes alustas Mellik tööd pedagoogina Pallases. Juhtiva skulptorina koolitas Mellik välja järgmise põlvkonna plastikakunsti esindajad ning jätkas samal ajal tööd viljaka loovkunstnikuna. Kunstikriitik Hanno Kompus kirjutas Melliku portreeloomingu kohta 1930. II poolel nõnda: „Melliku peades astub meile vastu küpse mehe eksaktsus, iseteadlik rahu ja harmooniline terviklus“. Teos oli eksponeeritud KKSKV kevadnäitusel Tallinnas 1940. aastal ning on ära toodud Melliku monograafia (1985) teoste nimestikus nr 165 all. Mai Veskaru oli eesti tekstiilikunstnik, kes töötas ka Kadrioru lossi sisekujunduse loomisel.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mai Veskaru portree, Voldemar

Voldemar Mellik (1887–1949) Mai Veskaru portree 1940 Pronks, puidust postamendil 32 x 23,5 x 18 Professionaalsed kunstioskused sai Mellik Stieglitzi kunstikoolis ja Peterburi Kunstide Akadeemias. Hea kunstiharidusega Eestisse tagasi pöördudes alustas Mellik tööd pedagoogina Pallases. Juhtiva skulptorina koolitas Mellik välja järgmise põlvkonna plastikakunsti esindajad ning jätkas samal ajal tööd viljaka loovkunstnikuna. Kunstikriitik Hanno Kompus kirjutas Melliku portreeloomingu kohta 1930. II poolel nõnda: „Melliku peades astub meile vastu küpse mehe eksaktsus, iseteadlik rahu ja harmooniline terviklus“. Teos oli eksponeeritud KKSKV kevadnäitusel Tallinnas 1940. aastal ning on ära toodud Melliku monograafia (1985) teoste nimestikus nr 165 all. Mai Veskaru oli eesti tekstiilikunstnik, kes töötas ka Kadrioru lossi sisekujunduse loomisel.

Mai Veskaru portree, Voldemar Mellik E-kunstisalongis

Mellik Voldemar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük