Maria, Roman Haavamägi E-kunstisalongis Haavamägi huvi kunsti vastu sai alguse juba tema varases nooruses ning aastatel 1910-1913 saatis ta oma joonistusi Ants Laikmaale, kes teda kunstiga edasi tegelema innustas. Järgnevalt astus Haavamägi Tallinna Eesti Kunstiseltsi joonistuskursustele, kus tema peamiseks õpetajaks oli Nikolai Triik. Haavamägi kuulus 1917. aastal loodud kunstiühingusse Vikerla, kus olid ka Oskar Kallis, Balder Tomasberg jt. 1920. aastal siirdus kunstnik Haapsallu elama, seal pühendus ta peamiselt skulptuurile. Idealiseeriva ning stiliseeriva kujurikäega Haavamägi on loonud mälestussambaid ja deoratiivskulptuure, mis tänini ilmestavad Haapsalu linna. Antud skulptuur on olnud hoiul Läänemaa Muuseumis ja tagastatud Haavamägi perekonnale. Loe lisaks Maria, Roman Haavamägi E-kunstisalongis Haavamägi Roman
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Maria, Roman Haavamägi E-kunstisalongis

Maria

1927 Värvitud kips. Signatuurita. 33 x 36 x 26.
Alghind: € €1400
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Haavamägi huvi kunsti vastu sai alguse juba tema varases nooruses ning aastatel 1910-1913 saatis ta oma joonistusi Ants Laikmaale, kes teda kunstiga edasi tegelema innustas. Järgnevalt astus Haavamägi Tallinna Eesti Kunstiseltsi joonistuskursustele, kus tema peamiseks õpetajaks oli Nikolai Triik. Haavamägi kuulus 1917. aastal loodud kunstiühingusse Vikerla, kus olid ka Oskar Kallis, Balder Tomasberg jt. 1920. aastal siirdus kunstnik Haapsallu elama, seal pühendus ta peamiselt skulptuurile. Idealiseeriva ning stiliseeriva kujurikäega Haavamägi on loonud mälestussambaid ja deoratiivskulptuure, mis tänini ilmestavad Haapsalu linna.

Antud skulptuur on olnud hoiul Läänemaa Muuseumis ja tagastatud Haavamägi perekonnale.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maria, Roman Haavamägi E-kunstisalongis

Roman Haavamägi Maria 1927 Värvitud kips Signatuurita Haavamägi huvi kunsti vastu sai alguse juba tema varases nooruses ning aastatel 1910-1913 saatis ta oma joonistusi Ants Laikmaale, kes teda kunstiga edasi tegelema innustas. Järgnevalt astus Haavamägi Tallinna Eesti Kunstiseltsi joonistuskursustele, kus tema peamiseks õpetajaks oli Nikolai Triik. Haavamägi kuulus 1917. aastal loodud kunstiühingusse Vikerla, kus olid ka Oskar Kallis, Balder Tomasberg jt. 1920. aastal siirdus kunstnik Haapsallu elama, seal pühendus ta peamiselt skulptuurile. Idealiseeriva ning stiliseeriva kujurikäega Haavamägi on loonud mälestussambaid ja deoratiivskulptuure, mis tänini ilmestavad Haapsalu linna.Antud skulptuur on olnud hoiul Läänemaa Muuseumis ja tagastatud Haavamägi perekonnale.

Maria, Roman Haavamägi E-kunstisalongis

Haavamägi Roman
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük