Mõttevahetus Teisipäeval, 6. mail kell 15. 00 toimub Eesti Kirjandusmuuseumi saalis (Vanemuise 42) suur mõttevahetus teemal "Kuidas elad, Eesti kunstnik?" Loe lähemalt: Tartu Postimees Mõttevahetus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Mõttevahetus

Teisipäeval, 6. mail kell 15.00 toimub Eesti Kirjandusmuuseumi saalis (Vanemuise 42) suur mõttevahetus teemal "Kuidas elad, Eesti kunstnik?"

Esinejad:
Avasõna E-Kunstisalong
Tartu Kõrgema Kunstikooli rektor Vallo Nuust
Kultuuriministeeriumi esindaja Helene Tedre
Tartu Kunstimuuseumi esindaja Tiiu Talvistu
Tartu Kultuurkapitali esindaja Ülle Koppel
Kunstnike Anne Parmasto ja Navitrolla sõnavõtud

Ootame teid kuulama ja sõna sekka ütlema.E-Kunstisalong tänab kõiki esinejaid ja osavõtjaid.

Loe lähemalt: Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mõttevahetus

Esinejad: Avasõna E-Kunstisalong Tartu Kõrgema Kunstikooli rektor Vallo Nuust Kultuuriministeeriumi esindaja Helene Tedre Tartu Kunstimuuseumi esindaja Tiiu Talvistu Tartu Kultuurkapitali esindaja Ülle Koppel Kunstnike Anne Parmasto ja Navitrolla sõnavõtud Ootame teid kuulama ja sõna sekka ütlema E-Kunstisalong tänab kõiki esinejaid ja osavõtjaid Teisipäeval, 6. mail kell 15.00 toimub Eesti Kirjandusmuuseumi saalis (Vanemuise 42) suur mõttevahetus teemal "Kuidas elad, Eesti kunstnik?"

Mõttevahetus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük