Näitus Rocca Al Mare galeriis avatakse kolmapäeval, 22. novembril, seoses Läti Vabariigi aastapäevaga läti kunstniku Vilis Valdmanise maalinäitus . Vilis Valdmanise looming on looduslähedane ja realistlik, suurel osal oma töödest on ta kujutanud vaikelusid ja maastikke Näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Näitus

Rocca Al Mare galeriis avatakse kolmapäeval, 22.novembril, seoses Läti Vabariigi aastapäevaga läti kunstniku Vilis Valdmanise maalinäitus.

Kunstnik Vilis Valdmanis sündis 28.12.1906 Lätis töölisperekonnas. Suri 20.10.1980 Rootsi pealinnas Stockholmis.
Tema vend Valdemars Valdmanis on teatrikunstnik ja graafik.
Vilis Valdmanis õppis maalimist Riia rahvusülikoolis, 1938 aastal lõpetas Läti Kunstiakadeemia maastikustuudio V. Purvitise käe all, tema diplomitöö kandis pealkirja "Külamaastik". Pärast teist maailmasõda asus V. Valdmanis elama Rootsi. On osalenud paljudel läti ja rootsi kunstnike ühisnäitustel, kuid korraldas ka isiknäitusi.

Vilis Valdmanise looming on looduslähedane ja realistlik, suurel osal oma töödest on ta kujutanud vaikelusid ja maastikke.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Näitus

Kunstnik Vilis Valdmanis sündis 28 12 Rocca Al Mare galeriis avatakse kolmapäeval, 22.novembril, seoses Läti Vabariigi aastapäevaga läti kunstniku Vilis Valdmanise maalinäitus.

Näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük