Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis Nikolai Guli oli rahvuselt soomlane, kes sündis legendaarsel Ingerimaal, kuid veetis suurema osa oma elust Eestimaal. Ta õppis Tartu Kunstikoolis ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal. Ka hiljem jäi kunstnik kooliga seotuks, töötades seal õppejõuna ning seejärel joonistuskateedri juhatajana. Ühtlasi oli ta ka Tallinna Laste Kunstikooli üks rajajaid ning selle esimene direktor. Maaliloomingus võib Guli tähelennuks pidada just 1960. aastaid, mil värskelt kooli lõpetanud noormees pälvis hulgaliselt tähelepanu toonastes näitusesaalides. Paraku ei võimaldanud ajastu keerukus tal lõpuni arendada oma isikupärast joont, mistõttu piirdus tema looming suuresti tagasihoidlike portreede ja figuraalkompositsioonidega, millele on omased puhtad ja kirkad värvid. Loe lisaks Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis Guli Nikolai
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis
Nikolai Guli (1936-2008)

Natüürmort

Õli, papp 36,5 x 50
Alghind: € 13000/€831
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Nikolai Guli oli rahvuselt soomlane, kes sündis legendaarsel Ingerimaal, kuid veetis suurema osa oma elust Eestimaal. Ta õppis Tartu Kunstikoolis ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal. Ka hiljem jäi kunstnik kooliga seotuks, töötades seal õppejõuna ning seejärel joonistuskateedri juhatajana. Ühtlasi oli ta ka Tallinna Laste Kunstikooli üks rajajaid ning selle esimene direktor.
Maaliloomingus võib Guli tähelennuks pidada just 1960. aastaid, mil värskelt kooli lõpetanud noormees pälvis hulgaliselt tähelepanu toonastes näitusesaalides. Paraku ei võimaldanud ajastu keerukus tal lõpuni arendada oma isikupärast joont, mistõttu piirdus tema looming suuresti tagasihoidlike portreede ja figuraalkompositsioonidega, millele on omased puhtad ja kirkad värvid.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis

Nikolai Guli (1936-2008) Natüürmort Õli, papp 36,5 x 50 Alghind: € 13000/€831 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Nikolai Guli oli rahvuselt soomlane, kes sündis legendaarsel Ingerimaal, kuid veetis suurema osa oma elust Eestimaal. Ta õppis Tartu Kunstikoolis ning seejärel ERKI-s, mille lõpetas 1962. aastal. Ka hiljem jäi kunstnik kooliga seotuks, töötades seal õppejõuna ning seejärel joonistuskateedri juhatajana. Ühtlasi oli ta ka Tallinna Laste Kunstikooli üks rajajaid ning selle esimene direktor.Maaliloomingus võib Guli tähelennuks pidada just 1960. aastaid, mil värskelt kooli lõpetanud noormees pälvis hulgaliselt tähelepanu toonastes näitusesaalides. Paraku ei võimaldanud ajastu keerukus tal lõpuni arendada oma isikupärast joont, mistõttu piirdus tema looming suuresti tagasihoidlike portreede ja figuraalkompositsioonidega, millele on omased puhtad ja kirkad värvid.

Natüürmort, Nikolai Guli E-kunstisalongis

Guli Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük