Natüürmort sinililledega, Ella Sikka Sikka õppis alates 1943. aastast Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis samaaegselt Ülo Soosteri, Valve Janovi ja Silvia Jõgeveriga. Diplomitöö jäi pärast praktilise stuudiumi läbimist siiski kaitsmata. Käesoleval teosel on mõneti ebatavalised lillebuketid asetatud väga klassikalisesse vaikelu kompositsiooni: aknast tulev valgus paneb pealtnäha tagasihoidlikud kimbud laual eriti välja paistma. Loe lisaks Natüürmort sinililledega, Ella Sikka E-kunstisalongis Sikka Ella
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Natüürmort sinililledega, Ella Sikka E-kunstisalongis

Natüürmort sinililledega

U 1945-1949 Õli, lõuend. Signatuuriga. 70 x 48.
Alghind: € €725
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Sikka õppis alates 1943. aastast Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis samaaegselt Ülo Soosteri, Valve Janovi ja Silvia Jõgeveriga. Diplomitöö jäi pärast praktilise stuudiumi läbimist siiski kaitsmata. Käesoleval teosel on mõneti ebatavalised lillebuketid asetatud väga klassikalisesse vaikelu kompositsiooni: aknast tulev valgus paneb pealtnäha tagasihoidlikud kimbud laual eriti välja paistma.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort sinililledega, Ella Sikka

Ella Sikka Natüürmort sinililledega U 1945-1949 Õli, lõuend Signatuuriga Sikka õppis alates 1943. aastast Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis samaaegselt Ülo Soosteri, Valve Janovi ja Silvia Jõgeveriga. Diplomitöö jäi pärast praktilise stuudiumi läbimist siiski kaitsmata. Käesoleval teosel on mõneti ebatavalised lillebuketid asetatud väga klassikalisesse vaikelu kompositsiooni: aknast tulev valgus paneb pealtnäha tagasihoidlikud kimbud laual eriti välja paistma.

Natüürmort sinililledega, Ella Sikka E-kunstisalongis

Sikka Ella
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük