Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis Tartu Kunstikoolis õppinud ning Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalijana 1966. aastal lõpetanud Pallo-Vaik oli üks kunstirühmituse ANK’64 liikmetest. "Mõeldes Tiiu Pallo-Vaigu loomingule, kangastub esmalt see värvilummus, millega kunstnik maailma kõnetab. Värvimeelne - ütleb ta enda kohta, leides lõpuks poeetilise vaste oma loomeimpulssidele - sellele võluvale vabadusele elada, mõelda ja tunda värvide kaudu, liikuda kirglikult jõulisest koloriidist kuni õhkõrna, vaevuaimdavalt peente tooninüansside väreluseni," võtab kunstiteadlane Kersti Koll kunstniku loomingu kokku. Loe lisaks Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis Pallo-Vaik Tiiu
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis

Ohakad

1983 Õli, lõuend. Signatuuriga. Originaalraamiga. 65 x 54.
Alghind: € €1400, lõpphind: € 1 400
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Tartu Kunstikoolis õppinud ning Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalijana 1966. aastal lõpetanud Pallo-Vaik oli üks kunstirühmituse ANK’64 liikmetest. "Mõeldes Tiiu Pallo-Vaigu loomingule, kangastub esmalt see värvilummus, millega kunstnik maailma kõnetab. Värvimeelne - ütleb ta enda kohta, leides lõpuks poeetilise vaste oma loomeimpulssidele - sellele võluvale vabadusele elada, mõelda ja tunda värvide kaudu, liikuda kirglikult jõulisest koloriidist kuni õhkõrna, vaevuaimdavalt peente tooninüansside väreluseni," võtab kunstiteadlane Kersti Koll kunstniku loomingu kokku.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis

Tiiu Pallo-Vaik Ohakad 1983 Õli, lõuend Signatuuriga Tartu Kunstikoolis õppinud ning Eesti Riikliku Kunstiinstituudi maalijana 1966. aastal lõpetanud Pallo-Vaik oli üks kunstirühmituse ANK’64 liikmetest. "Mõeldes Tiiu Pallo-Vaigu loomingule, kangastub esmalt see värvilummus, millega kunstnik maailma kõnetab. Värvimeelne - ütleb ta enda kohta, leides lõpuks poeetilise vaste oma loomeimpulssidele - sellele võluvale vabadusele elada, mõelda ja tunda värvide kaudu, liikuda kirglikult jõulisest koloriidist kuni õhkõrna, vaevuaimdavalt peente tooninüansside väreluseni," võtab kunstiteadlane Kersti Koll kunstniku loomingu kokku.

Ohakad, Tiiu Pallo-Vaik E-kunstisalongis

Pallo-Vaik Tiiu
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük