Oksjonile läheb mitu huvitava E-kunstisalongi raeplatsi galeriis Tartus saab vaadata väljapanekut töödest, mis on toodud eeloleval laupäeval peetavale oksjonile ja millest mõnel on väga huvitav lugu. Tartu Postimees Oksjonile läheb mitu huvitava looga pilti
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Oksjonile läheb mitu huvitava looga pilti

Raimu Hanson 28. aprillil 2011

E-kunstisalongi raeplatsi galeriis Tartus saab vaadata väljapanekut töödest, mis on toodud eeloleval laupäeval peetavale oksjonile ja millest mõnel on väga huvitav lugu.

Salongi juhataja Tiia Ka­rel­son tutvustas kõigepealt maali, mida omanik oli aastaid pidanud Konrad Mäe teoseks. Eks kinnitanud ju seda maali tagaküljele löödud tempel ja kleebis, millele oli selges saksa keeles kirjutatud «K. Mägi «Landschafts­mo­tiv».

Kumu restauraatorid aga avastasid hiljuti, et signeering on maalitud hilisema lakikihi peale. Selle alt tuli ilmsiks, et maali autor on kunstiühendusse Vikerla kuulunud ja Vabadussõjas 21-aastasena hukkunud Balder Tomasberg (1897-1919). Tema õlimaal «Maastik» on siiski väga väärtuslik, oksjonikataloogis on märgitud hinnaks 3000 eurot.

Oksjonipärliteks on ka Ants Laikmaa kaks pastelli, Jaan Vahtra, Richard Uutmaa ja Andrei Jegorovi ning muidugi Kon­rad Mäe maal. Viimase alghinnaks on 79 900 eurot.

Oksjonit juhatab Mart Sander. Ta paneb haamri alla ka ühe oma mulluse natüürmordi - alghinnaga 600 eurot.

Peale oksjonitaieste saab E-kunstisalongis praegu vaadata Lea Libliku maalinäitust «Valguse otsingul».
Tartu Postimees


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjonile läheb mitu huvitava

Salongi juhataja Tiia Ka­rel­son tutvustas kõigepealt maali, mida omanik oli aastaid pidanud Konrad Mäe teoseks Eks kinnitanud ju seda maali tagaküljele löödud tempel ja kleebis, millele oli selges saksa keeles kirjutatud «K E-kunstisalongi raeplatsi galeriis Tartus saab vaadata väljapanekut töödest, mis on toodud eeloleval laupäeval peetavale oksjonile ja millest mõnel on väga huvitav lugu.

Oksjonile läheb mitu huvitava looga pilti

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük