Oksjoniuudis Kevadoksjoni kollektsioon on koostatud ning kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata. Teosed on üleval ka E-Kunstisalongi galeriis. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v. a. . Eelnevalt on võimalik teha ka kirjalikke pakkumisi, mis tuleb esitada hiljemalt 24 tundi enne oksjoni algust Oksjoniuudis
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.

Oksjoniuudis

17. märtsil 2014

Kevadoksjoni kollektsioon on koostatud ning kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata. Teosed on üleval ka E-Kunstisalongi galeriis. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v.a..

Kevadoksjoni kollektsioon on koostatud ning kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata. Teosed on üleval ka E-Kunstisalongi galeriis. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v.a. elavad kunstnikud) ja varustatud sertifikaadiga. Eelnevalt on võimalik teha ka kirjalikke pakkumisi, mis tuleb esitada hiljemalt 24 tundi enne oksjoni algust.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Oksjoniuudis

Kevadoksjoni kollektsioon on koostatud ning kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata Teosed on üleval ka E-Kunstisalongi galeriis Kevadoksjoni kollektsioon on koostatud ning kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata. Teosed on üleval ka E-Kunstisalongi galeriis. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v.a..

Oksjoniuudis

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük