Õunapuud talvel, Peet Aren Peet Aren sai kunstihariduse Peterburi Kunstiakadeemias ning lõpetas kunstikooli õppekursuse kuldaurahaga. Sestpeale algas ta osavõtt ka eesti kunstielust. Aren täiendas end lisaks Viinis ja Münchenis. Ta oli väga mitmekülgne kunstnik, harrastades tahvel- ja monumentaalmaali, raamatuillustratsiooni, tarbegraafikat (tegi raha- ja margikavandeid), lava- ja ruumikujundust. Areni looming kodumaal oli peamiselt dekoratiivse ilmega, mis oli ühelt poolt saanud mõjutusi vene rahvusromantiliselt ning stiliseerivalt laadilt ja teisalt saksa ekspressionistidelt. Lisaks loometööle oli Aren Riigi Kunsttööstuskoolis ning hiljem Pallases õppejõud. Teise maailmasõja lõpul lahkus Aren Eestist ning elas surmani USAs. Loe lisaks Õunapuud talvel, Peet Aren E-kunstisalongis Aren Peet
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Õunapuud talvel, Peet Aren E-kunstisalongis

Õunapuud talvel

1912 Tempera, papp. 37x51,5. Signatuuriga.
Alghind: € 7 800
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Peet Aren sai kunstihariduse Peterburi Kunstiakadeemias ning lõpetas kunstikooli õppekursuse kuldaurahaga. Sestpeale algas ta osavõtt ka eesti kunstielust. Aren täiendas end lisaks Viinis ja Münchenis. Ta oli väga mitmekülgne kunstnik, harrastades tahvel- ja monumentaalmaali, raamatuillustratsiooni, tarbegraafikat (tegi raha- ja margikavandeid), lava- ja ruumikujundust. Areni looming kodumaal oli peamiselt dekoratiivse ilmega, mis oli ühelt poolt saanud mõjutusi vene rahvusromantiliselt ning stiliseerivalt laadilt ja teisalt saksa ekspressionistidelt. Lisaks loometööle oli Aren Riigi Kunsttööstuskoolis ning hiljem Pallases õppejõud. Teise maailmasõja lõpul lahkus Aren Eestist ning elas surmani USAs.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õunapuud talvel, Peet Aren

Peet Aren Õunapuud talvel 1912 Tempera, papp 37x51,5 Peet Aren sai kunstihariduse Peterburi Kunstiakadeemias ning lõpetas kunstikooli õppekursuse kuldaurahaga. Sestpeale algas ta osavõtt ka eesti kunstielust. Aren täiendas end lisaks Viinis ja Münchenis. Ta oli väga mitmekülgne kunstnik, harrastades tahvel- ja monumentaalmaali, raamatuillustratsiooni, tarbegraafikat (tegi raha- ja margikavandeid), lava- ja ruumikujundust. Areni looming kodumaal oli peamiselt dekoratiivse ilmega, mis oli ühelt poolt saanud mõjutusi vene rahvusromantiliselt ning stiliseerivalt laadilt ja teisalt saksa ekspressionistidelt. Lisaks loometööle oli Aren Riigi Kunsttööstuskoolis ning hiljem Pallases õppejõud. Teise maailmasõja lõpul lahkus Aren Eestist ning elas surmani USAs.

Õunapuud talvel, Peet Aren E-kunstisalongis

Aren Peet
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük